Google Chrome Rapidshare Arama Uzantıları

Google Masaüstü

En popüler dosya yükleme ve paylaşım sitelerinden olan Rapidshare üzerinde birçok dosya paylaşılmaktadır. Rapidshare üzerine yüklenen dosyalar paylaşılırken bazen online dosya saklama olarak da kullanılmaktadır. Dosya yükleme, dosya saklama ve dosya indirmenin yanısıra Rapidshare üzerinde yüklenen dosyalar üzerinde arama yapma imkanı mevcut. Rapidshare ve onun gibi dosya yükleme ve paylaşım siteleri için hazırlanmış arama motorları mevcut ve önceki yazılarımızda bu dosya arama sitelerinden bahsetmiştik.

Rapidshare üzerinde arama yaparken mevcut arama siteleri dışında google chrome uzantılarını da kullanabiliyorsunuz. Google chrome rapidshare arama uzantıları sayesinde rapidshare yüklenen dosyalar üzerinde arama yapmak hızlı kolay bir hal alabiliyor.

  1. Rapidshare Super Search

Sadece link isimleri üzerinden arama imkanı sağlayan Rapidshare Super Search, henüz dosya ayrımına göre arama yapmadığı için efektif sonuç veremeyebiliyor. Ancak link isimleri üzerinden arama yapılmak istenildiğinde kullanılabilir.

  1. Rapidshare Search

Otomatik tamamlama özelliği olan Rapidshare Search uzantısı, rapidshare üzerindeki dosyaları arama kosununda oldukça iddialı. Eğer Rapidshare Search ile aradığınızı bulamıyorsanız hiçbir arama motorunda bulamazsınız. Deneyebilirsiniz.

  1. Rapidshare Search

Google arama sonuçlarına Rapidshare linkleri üzerinden arama özelliği ekleyerek google aramaları rapidshare dosya linklerine göre sorgulayan bir google chrome uzantısı.

comments powered by Disqus