Grooveshark ile Masaüstünden Online Müzik

Masaüstü

İnternet üzerinden online ücretsiz müzik arama ve dinleme{.broken_link} imkanı sağlayan Grooveshark için hergün gelişen ve büyüyen müzik kütüphanesi, playlist (çalma listeleri) ile online müziğin adresi diyebiliriz. Online müzik, internet tarayıcısı üzerinden müzik arama ve dinleme işlemlerinin yapılabilmesi anlamına gelebilir.

Online müziğin adresi Grooveshark en iyi müzik kolleksiyonlarına sahip olmakla beraber, çalma listesi yaratma ve oluşturulan çalma listesini daha sonra kullanma konusunda ücretsiz olarak faydalanma imkanı sağlıyor. Grooveshark için resmi olmayan masaüstü uygulamalarından bahsetmiştik. Ancak bu uygulamalar daha çok internet tarayıcısını sanki tam ekran çalıştırıyor izlenimi veriyordu. Şimdi ise resmi olarak Grooveshark masaüstü uygulaması{.broken_link} indirilebilir. Grooveshark masaüstü uygulaması Adobe AIR tabanlı çalışıyor.

Böylelikle masaüstünden Adobe AIR uygulamasıyla beraber çalışabilen Grooveshark resmi masaüstü uygulaması, aynı web arayüzü gibi özelliklere ve grooveshark hesabına login olma imkanını sağlıyor. Seçenekler kısmından çalma ve dinleme ayarlarının yapılabildiği uygulama sadece aktif bir internet bağlantısı olması durumunda çalışıyor.

Resmi Grooveshark Uygulaması İndir (Adobe Air App)

comments powered by Disqus