Grooveshark Masaüstü Uygulamasını İndirin

Masaüstü

İnternet üzerinden online ücretsiz müzik arama ve dinleme{.broken_link} imkanı sağlayan grooveshark hakkında detaylı bir yazı yazmıştık. Online müzik dinlemek isteyen internet kullanıcıları için oldukça cazip özellikler sunan Grooveshark, hergün gelişen ve büyüyen müzik kütüphanesi, playlist (çalma listeleri) ve sunduğu alternatiflerle kullanım alışkanlığı yaratan bir yapıya sahip.

Grooveshark kullanımı için öncelikle bir internet tarayıcısı açmanız gerekiyor. Sonra internet tarayıcısı adres kısmına grooveshark web adresini yazıp ulaşabiliyorsunuz ve böylelikle online müzik arayabilir ve dinleyebilir durumda oluyorsunuz. Tüm bunları yapmadan Grooveshark’a direkt masaüstünden erişmeniz mümkün.

Grooveshark Masaüstü Uygulaması

Oldukça küçük bir uygulama olan grooveshark masaüstü uygulaması, sanki bir internet tarayıcı ekranı gibi bir masaüstü penceresi açarak grooveshark erişiminizi sağlıyor. Gereklilik olarak Microsoft. NET Framework 4 isteyen programı direkt olarak indirip bilgisayarınızda çalıştırabiliyorsunuz. Windows XP, Vista ve Windows 7 için çalışan bu uygulama ile masaüstünüzden Grooveshark erişimini gerçekleştirebilirsiniz.

comments powered by Disqus