Günümüzün medyası ve atom bombası patlaması. Ne alaka ?

Kültür Yaşam

Bu sefer cidden güzel bir olayla karşı karşıyayız. Duyunca ne güzel bir şey olduğunu fark ettim. Gelelim konumuza. CT2 adlı bir Tv kanalı var. Bu kanal Çek cumhuriyetine ait bilindik ve çok izlenen bir kanal. Zaman zaman bu kanal, ülkede bir çok yerin görüntüsünü yayınlar. Bu yayınlanan yerler sabaha doğru, kahvaltı zamanında yayınlanır ve ülkenin rahat ve temiz olan yerlerini gösterir. Tatillik yerler daha doğrusu. Bu gösterilen yerler, oraya yerleştirilen otomatik kameralardan alınıyor. Ülkenin dört bir yanında bu kameralardan var.

Şimdi bir takım insanlar bu kameraların bulunduğu sunucuya girmeye başarıyor ve sahte bir atom bombası patlamasını içeriye sokuyorlar. Sabah kahvaltısında çek cumhuriyeti vatandaşları televizyon izlerken işte bu sahneyle karşılaştılar. Doğanın bir yerinde bir Atom Bombası patlaması gerçekleşiyor. Tabi izleyenler bir anda neyle karşılacağını görünce şaşırıyorlar, ne yapacaklarını bilemiyorlar.

Günümüzün Medyasında halkın neye inanip inanmayacağı bu görüntüler ile çok güzel bir şekilde belli oluyor. Tv’nin ne kadar tehlikeli olduğunu gösteren bu Hacker topluluğunu tebrik etmek istiyorum. Buyrun sizler de izleyin:

[youtube]gjsZCyNb7o0[/youtube]

[bkz.]

comments powered by Disqus