Günün Fotoğrafları (Pictures Of The Day)

Fotoğraf

The Pictures of the day yani günün fotoğrafları isimli site her gün için farklı bir fotoğraf sunuyor. Dünyanın dört bir tarafından haber içerikli fotoğraf görüntüleri, spor fotoğrafları ve ünlü kişilerin fotoğrafları gibi değişik fotoğraf karelerini günün fotoğraflarında bulabiliyorsunuz. Yılın her günü, hatta her saati şeklinde güncellenen bir yapıya sahip olan günün fotoğraflarında dünyanın dört bir tarafından ilginç fotoğraflar görmeniz mümkün.

Bir fotoğraf bin kelimeye bedel sözünden yola çıkarsak POD içerisinde sunulan fotoğraflar aslında o gün dünyada olan olayların bir yansıması gibi kendini gösteriyor. Siyasi bir gelişme, bir spor aktivitesi gibi farklı birçok alandan ilginç fotoğrafları görmeniz mümkün.

Pictures of the day sitesinin arayüzünden bahsetmek gerekirse, ana ekranda gördüğünüz fotoğraf mutlaka bir hikayeyi temsil ediyor. Fotoğrafın çekildiği tarih ve fotoğrafın içeriği hakkında kısa bilgi hemen fotoğrafın altında yer alıyor. Slideshow mantığında hareket eden ve yaklaşık 5 saniyede bir yeni fotoğraf gösteren ana ekranda, arzu ederseniz fotoğrafları el ile ilerletebiliyorsunuz.

Uyarı : Aşağıdaki video slideshow içeriğindeki bazı görüntüler rahatsız edici olabilir.

İlginç ve bir o kadar gerçek fotoğraf kareleriyle dünyada yaşanan olayları farklı bir açıdan takip etmenizi sağlayan günün fotoğrafları içerisinde fotoğraflarla 2010 yılı şeklinde bir bölüm hazırlanmış. 2011 yılına merhaba dediğimiz bugünlerde geçtiğimiz senenin olaylarını fotoğraf kareleriyle izleyebiliyorsunuz.

comments powered by Disqus