HTC M7 Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

Mobil
HTC M7 Çıkış Tarihi Belli Oldu Mu?

Şu zamana kadar hiçbir akıllı telefon hakkında kesin bir çıkış tarihini uzun zaman öncesinden öğrenemedik. Şirket çalışanlarının bu konuda ağızları gerçekten sıkı. Fakat HTC M7 çıkış tarihi hakkında sızdırılan bilgiler bu konuda ilk istisna olabilir. Zira bir HTC kaynağına göre 8 Mart 2013 tarihinde HTC M7 teknoloji marketlerinde ve servis sağlayıcılarında satışa sunulacak.

Bu haberi –ya da dedikoduyu- HTC tarafından kimin sızdırdığı bilinmiyor. Hangi servis sağlayıcıları tarafından satılacak, Avrupa, Amerika ya da dünyanın neresinde tanıtılacak şu an için bilmek imkansız. Zaten daha önce HTC M7 ne zaman çıkacak? sorusuna herkes CES 2013 yanıtını veriyordu. Net bir bilgi gerçekten yok. Fakat aynı dedikoduda daha da ilginç bir haber bulunuyor.

HTC M7 renk seçenekleriyle gelecek

Şimdiye kadar sızan HTC M7 fotoğrafları yalnızca siyah renkli gövde parçalarını gösteriyordu. HTC M7 özellikleri arasında beyaz ve alüminyum görünümlü renk seçeneklerinin de olması muhtemel. Zaten bu HTC’nin daha önce yapmadığı bir şey değil. O yüzden haberin en azından renk seçenekleri konusunda doğruluk payı olabilir.

htc-m7

HTC M7 çıkış tarihi daha doğrusu tanıtım tarihi için New York’ta 19 Şubat’ta gerçekleştirilecek tanıtım etkinliği dört gözle bekleniyordu. Fakat burada yalnızca HTC M7 özellikleri tanıtılacak gibi duruyor. Bakalım HTC M7 modeli ile beklendiği gibi 2013’te akıllı telefon yarışına geri dönecek mi?

comments powered by Disqus