HTC Mini Akıllı Telefon Kumandası

Mobil
HTC Mini Akıllı Telefon Kumandası

Evet doğru duydunuz HTC Mini adında bir “akıllı telefon uzaktan kumandası” ile bugün tanıştık. 5 inç ekrana sahip HTC Butterfly ile kullanılabilecek bu uzaktan kumanda aslında telefonunuzun yaptıklarını yapıyor. Direkt telefonunuzla senkronize olup ekrandan anlık bilgileri vermek yerine HTC Mini NFC özelliğini kullanarak bir telefonun yapabileceği hemen her şeyi yapıyor, arama ve mesaj yazma da buna dahil.

Yalnızca Çin için tanıtılan bu ürün sayesinde büyük akıllı telefonlarını cebinden çıkarmadan kullanmak isteyenleri ev telefonuna benzeyen HTC Mini bekliyor. Aşağıdaki Çince videoda en azından nasıl kullanılacağını görebilirsiniz.

htc_mini

HTC Mini arama yapmanızı, arama geçmişini görüntülemeniz, takvime girdi ekleyip mesaj gönderebiliyorsunuz. Ayrıca telefonumu bul özelliğiyle kocaman 5 inç ekranlı binlerce lira ödediğiniz HTC Butterfly’ınızı kaybettiğinizde eski usül “çaldırma” yöntemini tek tuşla yapabiliyorsunuz. HTC  Mini’yi birilerinin neden satın alacağını düşünüyor ve bir sebep bulamıyorsanız yalnız değilsiniz.

comments powered by Disqus