HTC One Satış Fiyatı Belli Oldu

Mobil
HTC One Satış Fiyatı Belli Oldu

HTC’nin yeni amiral gemisi akıllı telefonu HTC One resmi olarak 19 Şubat tarihinde duyurulmuştu. HTC’nin üst seviye akıllı telefon modeli olarak duyurduğu yeni HTC One, Ultra Piksel kamerası, alüminyum kasası ve sunduğu birbirinden farklı servislerle akıllı telefon sektöründe mobil deneyimine yeni bir bakış açısı getirmişti.

HTC One özellikler açısından 4.7-inç Full HD 1920 x 1080 piksel çözünürlükte ve 468ppi piksel yoğunluğuna sahip Super LCD 3 ekran sunarken, dört çekirdekli 1.7Ghz hızında bir işlemciye sahip. HTC One akıllı telefonun birbirinden güzel özelliklerinin yanında sunduğu Ultrapiksel kamera ile ön plana çıktığını belirtmemiz gerekiyor.

Siyah, gümüş ve kırmızı renk seçenekleri ile satışa sunulacak HTC One satış fiyatı belli oldu. Ülkemizde Avea, Turkcell ve Vodafone gibi GSM operatörleri tarafından belirli kampanyalar ve mobil paketler ile satışa sunulacak HTC One satış fiyatı peşin alımlarda 1999 TL olarak belirlenmiş.

Nisan ayının ikinci yarısından itibaren Türkiye’de satışa sunulacak HTC One satış fiyatı kampanya detaylarına göre değişiklik gösterecek. Bu süreç içerisinde ise Avea, Turkcell ve Vodafone tarafından ön sipariş ile HTC One almayı düşünen kullanıcılar talepte bulunabilecekler.

comments powered by Disqus