HTC Radar Özellikleri, Windows Phone Mango İşletim Sistemli Akıllı Telefon

Mobil
HTC Radar Özellikleri, Windows Phone Mango İşletim Sistemli Akıllı Telefon

HTC’nin windows phone mango işletim sistemli ile gelecek bir diğer akıllı telefon modeli HTC Radar tanıtıldı. HTC Radar işletim sistemi olarak Window Phone Mango kullanacak ve Windows Phone 7 neslinin HTC tarafındaki bir diğer temsilcisi olacak.

HTC Radar Özellikleri

HTC akıllı telefon modellerine windows phone 7 özellikleriye yenilerini eklemeye devam ediyor. HTC Radar özellikleri olarak detaylara girmeden önce, HTC Radar’ın tanıttığımız diğer windows phone mango işletim sistemli akıllı telefon HTC Titan’a göre daha düşük özellikler ile geleceğini belirtelim. HTC Titan{.broken_link} özellikle ekran genişliği, işlemcisi ve kamerasıyla daha üst seviye bir telefon. Gelelim HTC Radar özelliklerine;

1 GHZ işlemci hızında çalışacak HTC Radar, 8 GB dahili bellek ve 512 MB Ram ile çalışıyor olacak. 3.8 inç ekran boyutu gayet yeterli olan ve kapasitif dokunmatik ekrana sahip HTC Radar, 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde bir deneyim sunuyor.

Aynı HTC Titan gibi f2.2 diyafram açıklığında LED flaşlı gelecek olan HTC Radar’ın arka kamerası 5 MP çözünürlüğünde geliyor. 10.9 mm kalınlığında olan HTC Radar pil ile beraber 137 gram.

HTC Radar, Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS modülü ve Bluetooth 2.1 ile geliyor. Sosyal paylaşım platformlarına erişim için Twitter , Facebook ve Windows Live desteği sunan HTC Radar ile Facebook, Windows Live ve SkyDrive üzerinde fotoğraf paylaşmak mümkün.

HTC Radar özelliklerinden son olarak pil ömrüne bakarsak 1520 mAh kapasiteye sahip Lithium-ion pil ile 600 dakika konuşabilir, 480 saat bekleyebilir bir akıllı telefona sahip oluyorsunuz.

Windows Phone 7’nin son sürümü Windows Phone Mango işletim sistemi ile gelecek HTC Radar’ın Ekim 2011 itibariyle satışına başlanması bekleniyor. HTC Radar fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı. Ancak windows phone mango işletim sistemli HTC Titan’dan daha uygun ve ucuz bir fiyata satılacağını bu özellikler ile söyeleyebiliriz.

comments powered by Disqus