HTC’den Windows Phone 7 Pek Yakında – HTC Mazaa

Mobil

Akıllı telefonların güçlü temsilcisi HTC, android işletim sistemi yüklü telefonlarının yanısıra Windows Phone 7 işletim sistemi yüklü bir modelle geliyor. HTC Mazaa. HTC’nin Windows Phone 7 işletim sistemi için Mango güncellemesini içeren yeni akıllı telefonu HTC Mazaa akıllı telefon, 3.8 inç ekran genişliğine sahip basit görünümlü ama güçlü özelliklere sahip.

1GHZ Qualcomm işlemci üzerinde 576MB RAM/512MB ROM hafızayla çalışacak windows phone 7 işletim sistemli HTC Mazaa dokunmatik ekranı kapasitif olacak. 5 megapiksel kameraya sahip olacak HTC Mazaa, kablosuz (wireless), bluetooth gibi bağlantı çeşitlerini destekliyor olacak. Video kayıtlarını 1280×720 çözünürlükte 720p HD olarak yapabilen HTC Mazaa’nın FM radyosu, GPS ve a-GPS desteği olacak. 8Gb dahili hafıza ile gelen HTC Mazaa’nın MicroSD ile bellek artırma imkanı mevcut.

Windows Phone 7 yüklü gelecek HTC’nin yeni akıllı telefonu HTC Mazaa’nın ne zaman piyasaya sürüleceği bilinmiyor. Ancak Windows Phone 7 için Mango güncellemesi olan cihazların muhtemelen Eylül 2011 civarında duyurulacağı tahmin ediliyor.

HTC Mazaa ile ilgili Htc Mazaa Fiyatı ve Özelliklerine ilişkin gelişmeleri bildiriyor olacağız.

comments powered by Disqus