HTC’den Windows Phone Mango Akıllı Telefon : HTC Titan

Mobil

HTC bir akıllı telefon ve tablet pc üreticisi ve oldukça güzel android işletim sistemli akıllı telefon modelleri ile dünyada birçok kişinin tercihi durumunda. Android işletim sistemi dışında Windows Phone 7 tabanlı işletim sistemi Windows Phone Mango ile çalışacak yeni HTC modelleri duyurulmaya ve tanıtılmaya başlandı.

HTC Titan isimli akıllı telefon windows phone mango işletim sistemi ile çalışacak yeni HTC akıllı telefon modeli olarak duyuruldu.

HTC Titan Özellikleri

HTC Titan windows phone mango işletim sistemli akıllı telefon CPU işlemcisi olarak 1.5 GHZ hızında ve dahili bellek depolama alanı 16 GB ile geliyor. 512 MB ram ile çalışıyor.

HTC Titan özellikleri içerisinde en göz kamaştırıcı 4.7 inç boyutundaki geniş dokunmatik ekranı olsa gerek. Oldukça geniş kapasitif bir dokunmatik ekrana sahip HTC Titan, 9.9 mm kalınlığında ve 160 gram ağırlığında olacak. 480 x 800 piksel (WVGA) çözünürlüğünde dokunmatik ekran yanısıra arkada f2.2 lens ve çift LED flaş ile 8 megapixel kameraya sahip olan HTC titan önde ise 1.3 MP kamera ile geliyor. 720p ile HD video kaydetme özelliği mevcut.

HTC Titan, 4 band GSM şebekesinin yanısıra Wi-Fi 802.11 b/g/n, GPS modülü ve Bluetooth 2.1 ile geliyor. Sosyal paylaşım platformlarına erişim için Twitter , Facebook ve Windows Live desteği sunan HTC Titan ile Facebook, Windows Live ve SkyDrive üzerinde fotoğraf paylaşmak mümkün.

HTC Titan özelliklerinden pil ömrüne bataryaya bakarsak 1600 mAh kapasiteye sahip Lithium-ion pil ile 710 dakika konuşabilir, 360 saat bekleyebilir bir akıllı telefona sahip oluyorsunuz.

Windows Phone 7’nin son sürümü Windows Phone Mango işletim sistemi ile gelecek HTC Titan fiyatı ile ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

HTC Europe Htc Titan Specifications

comments powered by Disqus