Huawei Ascend D2 Satış Fiyatı Belli Oldu

Mobil
Huawei Ascend D2 Satış Fiyatı Belli Oldu

Huawei bu sene bir telefon içerisinde bulunması gereken donanım ve tasarım gereksinimlerini gayet güzel bir şekilde birleştirerek oldukça iddialı akıllı telefonunu, Huawei Ascend D2 modelini duyurdu. İlk defa CES 2013 fuarında tanıtılan Huawei’nin üst seviye android akıllı telefonu Huawei Ascend D2 için tam olarak ülkemizdeki çıkış tarihi belli olmasa bile China Telecom tarafından çift sim kart desteğiyle yarından itibaren satışa sunulacak.

Çin kökenli bir firma olan Huawei’nin yine Çin’de bulunan fanlarını bekletmeden China Telecom ile ilk Huawei Ascend D2 satışlarını başlatıyor olacak. Çift sim kart desteği (CDMA2000) ile satılacak yeni Huawei Ascend D2 telefonun satış fiyatı 649 dolar [$640] olarak listelenmiş. Bu da Huawei Ascend D2 satış fiyatının 1100 – 1200 TL gibi Türk Lirası aralığına denk geldiğini gösteriyor. Diğer taraftan Huawei’nin üst seviye bir akıllı telefonu yine piyasa şartlarına göre oldukça uygun bir fiyata çıkardığını söyleyebiliriz.

huawei-ascend-d2-ozellikleri

Huawei Ascend D2 özellikleri ile 2013 yılının 5-inç full hd ekranlı telefonlar listesinde Sony Xperia Z ile beraber boy gösteriyor. Elbette yukarıdaki Huawei Ascend D2 satış fiyatının ülkemize giriş yaptıktan sonra nasıl şekilleneceğini hep beraber göreceğiz.

comments powered by Disqus