Hyundai T7 Tablet PC Fiyatı ve Özellikleri

Mobil
Hyundai T7 Tablet PC Fiyatı ve Özellikleri

Aşağıda fotoğrafını görmekte olduğunuz tablet bilgisayar size dün tanıttığımız Samsung Galaxy Note 8 değil. Çok benzemesine rağmen fotoğraftaki yeni uygun fiyatlı Hyundai T7 Tablet. Samsung ile görüntü dışında da birçok ortak yönü olan bu yeni tablet bilgisayar Galaxy S 3 çipsetinin aynısını kullanıyor. Görsellik ve donanım olarak Samsung’a çok benzeyen bu yeni tabletin diğer özellikleri de şöyle;

Hyundai T7 Tablet Bilgisayar Teknik Özellikleri

T7 üzerindeki Exynos 4412 dört çekirdekli işlemcisi 1.4GHz hızda çalışıyor. 800×1280 çözünürlükteki 7 inç ekranı Mali-400MP4 GPU tarafından çalıştırılıyor. 1GB RAM bellek, microSD kart ile 32GB’a kadar arttırılabilen 8GB hafıza, 2 megapiksel ana kamera, 3300mAh batarya ve Android 4.0.4 işletim sistemi  cihazın en temel özellikleri.

Bu teknik özellikler ile de Nexus 10’a çok benzeyen –hatta Galaxy Note 8 ile neredeyse aynı olan- Hyundai T7 Tablet fiyatı sayesinde de başarılı olacak gibi duruyor.

Hyundai-T7

Hyundai T7 Tablet PC Fiyatı

Teknik özellikleri arasında yer alan bazı donanımların nispeten düşük olduğunu fark etmişsinizdir. Örneğin 2 megapiksel ana kamera artık geride kalmış bir sistem. Fakat böyle kırpmalar sayesinde Hyundai T7 Tablet bilgisayar fiyatı 200$’ın altında olması bekleniyor.

comments powered by Disqus