iGoogle Temalar Doğa Resimleriyle Renklendi : Nature Themes

Google

Google klasik anasayfa yerine igoogle olarak bilinen kişiselleştirilmiş google{.broken_link} diyebileceğimiz igoogle başlangıç sayfasını, igoogle temalar ve bileşenler (gadgets) ile istediğimiz gibi özelleştirebiliyoruz. Hatta Google bunu düşünüp 30 ünlü insanın kullandığı igoogle temalar ve bileşenlerin toparlandığı igoogle showcase{.broken_link} sitesini duyurmuştu.

igoogle temalar ile daha güzel. Hepimizin igoogle başlangıç sayfaları kullandığımız temalar ve bileşenler açısından farklılıklar gösterecektir. Google, igoogle başlangıç sayfalarını daha hoş bir hale getirebilmek için yeni igoogle tema setlerini duyurdu.

Duyurulan yeni igoogle tema setleri dünya çapında bilinen en iyi doğa fotoğrafçıları ve organizasyonlarının koleksiyonlarından oluşturulmuş. Bunların arasında National Geographic, BBC ve Ansel Adams Gallery gibileri sayabiliriz.

Dünyanın harikalarının ve doğal güzelliklerinin resmedildiği birbirinden güzel igoogle doğa temalarına iGoogle – Nature Themes sayfasından bakabilirsiniz.

iGoogle goes au naturel

comments powered by Disqus