Instagram Fotoğraf Makinesi Polaroid Marka Socialmatic Camera Olabilir

Fotoğraf
Instagram Fotoğraf Makinesi Polaroid Marka Socialmatic Camera Olabilir

Fotoğraf yükleme ve paylaşım hizmeti veren Instagram, akıllı cep telefonu kullanıcılarının çekmiş oldukları fotoğrafları, çeşitli fotoğraf efektleri{.broken_link} ve filreler kullanarak yüklemeleri sonucu her geçen gün popülaritesi artan bir sosyal paylaşım platformudur. Instagram{.broken_link} bu kadar popüler olduktan sonra Instagram’ın bir fotoğraf makinesinin olması kaçınılmazdı.

Socialmatic tarafından fiziki olarak günlük yaşama taşınması planlanan Instagram fotoğraf makinesi, henüz tasarım aşamasında ama belli fonksiyonlara sahip bir ürün. Socialmatic bu fotoğraf makinesini tasarlarken Instagram’ın havasını yansıtması için sevilen uygulamanın herkes tarafından bilinen görselini kullanmış. Fonksiyonel olarak Instagram fotoğraf makinesi, çekilen bir fotoğrafı instagram tarzı fotoğraf filtresinden geçirdikten sonra wi-fi bağlantı desteğiyle sosyal ağlarda paylaşabilme imkanı sunacak.

Polaroid ile yapılan anlaşmadan sonra fotoğraf makinesinin adı Polaroid Socialmatic Camera olarak geçiyor. Henüz instagram fotoğraf makinesinin detaylı özellikleri paylaşılmamış olsa da beklenen özellikler aşağıdaki gibi sıralanıyor.

polaroid-socialmatic

Polaroid Socialmatic Camera Özellikleri

  • 4.3-inç dokunmatik ekran
  • 16GB dahili depolama
  • 2 lens
  • Optik zoom
  • Led Flaş
  • Wi-Fi ve Bluetooth bağlantı seçeneği
  • Dahili yazıcı ile anında baskı alabilme imkanı

Polaroid Socialmatic Camera yani Instagram fotoğraf makinesinin henüz fiyatı konusunda net bir açıklama bulunmuyor. Diğer taraftan Polaroid Socialmatic Camera’nın tahmini olarak 2014 yılının ilk çeyreğinde raflarda yerini alması ve satışına başlanması bekleniyor.

Polaroid Socialmatic Camera Tanıtım Videosu

comments powered by Disqus