Instagram Fotoğraflarını Yedeklemenin En Kolay Yolu

Fotoğraf
Instagram Fotoğraflarını Yedeklemenin En Kolay Yolu

Instagram fotoğraf filtreleri uygulayarak oldukça başarılı olmuş bir fotoğraf{.broken_link} paylaşım platformudur. iPhone uygulaması ile popüler olduktan sonra Android ve Windows Phone üzerinde de aktif bir şekilde kullanılmaya devam eden Instagram popülerliği artarak devam eden sosyal ağlardan birisidir. Fotoğraf yükleme ve paylaşım hizmeti veren Instagram, akıllı cep telefonu kullanıcılarının çekmiş oldukları fotoğrafları, çeşitli **efektler, filtreler **kullanarak yüklemeleri sonucu önemli sayıda kullanıcı fotoğrafını bünyesinde barındırmaktadır.

Eğer Instagram ile paylaştığınız fotoğraflar sizin için önemliyse, artık 100 milyon kullanıcıyı geçen bu popüler fotoğraf paylaşım servisindeki fotoğraflarınızı kolayca alabilirsiniz. Instagram’a yüklediğiniz tüm fotoğrafları kolayca indirebileceğiniz ücretsiz bir web uygulaması olan Copygram sayesinde .zip formatında bilgisayarınıza tüm Instagram fotoğraflarınızı indirebiliyorsunuz. Baskı hizmeti de veren Copygram uygulaması içerisinden diğer kullanıcıları beğenme, yorum yapma, takip etme / etmeme gibi işlemleri de ayrıca yapabiliyorsunuz.

Instagram’a Nasıl Fotoğraf Yüklenir?

instagram fotoğraf yedekleme

Copygram web sayfası üzerinden Instagram bilgilerinizle giriş yapmanız ve fotoğraflarınızı yedeklemek için istediğiniz seçenekleri belirtmeniz yeterli oluyor. Tüm Instagram fotoğraf arşiviniz .zip formatında bilgisayarınıza indirilebiliyor. Arzu ederseniz bu fotoğrafları Copygram üzerinden baskıya da gönderebiliyorsunuz.

 

comments powered by Disqus