Instagram Fotoğraflarınız Casetagram ile Telefon Kılıfı Oluyor

Sosyal
Instagram Fotoğraflarınız Casetagram ile Telefon Kılıfı Oluyor

Instagram belki de Android ve iOS kullanıcıları tarafından en çok kullanılan yazılımdır. Bu kadar tutmasının nedeni belki paylaşım özelliklerinin gelişmiş olması belki de fotoğraf çektikten sonra üzerine eklediğiniz çeşitli efektler. Tam olarak bu işin dinamiği nedir bilemeyiz ancak bu yazılımdan sonra iPhone ve akıllı telefon aksesuarları da çok değişti. Tasarımcılar hayal güçlerine instagram’ı da kattılar ve oldukça farklı ürünler ortaya çıktı.

casetagram1                               casetagram2

 

Casetagram adında bir girişim de işte tam bu fırtınanın ürünü olarak piyasaya girmiş. Casetagram sayesinde instagram ile çektiğiniz ve çok beğendiğiniz fotoğraflarınızı iPhone ve Samsung Galaxy telefonlarınıza kılıf haline getirebiliyorsunuz. Eğer ben iyi fotoğraf çekemem derseniz, Casetagram albümünden kendiniz için bir şeyler seçebilirsiniz.

casetagram

 

Şu an için iPhone 5, iPhone 4, iPhone 4s, iPad2/3, Samsung Galaxy S III ve S II ile iPod 4 Touch için fotoğraflardan oluşmuş bir kılıf üretebiliyorsunuz. Eğer ilginizi çektiyse: https://www.casetagram.com/ adresinden siteye girip Design sekmesinden istediğiniz gibi bir ürün ortaya çıkarabilirsiniz.

comments powered by Disqus