Instagram’da Sizi Takip Etmeyi Bırakanları Bulun

Sosyal
Instagram’da Sizi Takip Etmeyi Bırakanları Bulun

Instagram üzerinde sizi takip etmeyi bırakanları bulabileceğiniz online bir servisten bahsedeceğiz. Bildiğiniz üzere Instagram fotoğraf yükleme ve paylaşım hizmeti sağlayan ve özellikle yüklenen fotoğraflara uyguladığı efektler ile ciddi şekilde popüler olan bir servis. Instagram’a fotoğraf yüklemek ve ardından ünlü ya da ünsüz kişilerin birbirinden farklı fotoğraflarını takip ederek bu popüler fotoğraf paylaşım platformunda yer alabiliyorsunuz.

Instagram’da kişileri takip etmek kadar belirli bir süre sonra paylaşılan fotoğraflar sonucu ya da takip edildikten sonra takibi bırakma gibi sosyal ağların entrikalarıyla başbaşa kalınabiliyor. Bu aşamada Instagram’da sizi takip etmeyi bırakanları kolayca görebileceğiniz Unfollowgram servisi karşımıza çıkıyor.

Unfollowgram online olarak Instagram hesabınıza giriş yaparak kullanabileceğiniz bir servis. Hem mobil hem de masaüstü ortamlarında kullanılabilen Unfollowgram ile Instagram üzerinde sizi takip etmeyi bırakan kişileri kolayca kontrol edebiliyorsunuz. Ayrıca yeni gelen ek özellik sayesinde Instagram’da takip etmeye başladığınız ama sizi geri takip etmeyenleri ya da sizi Instagram’da takip edip sizin takip etmediklerinizi de görebiliyorsunuz.

unfollowgram
comments powered by Disqus