Internet Explorer 9 (RC) Sürüm Adayı Duyuruldu

Masaüstü

Microsoft güvenlik güncellemeleri ile beraber belirli yenilikler eklediği Internet Explorer 9 (RC) sürüm adayını duyurdu. Internet Explorer 9 (RC) sürüm adayı resmi olarak Microsoft’un web sayfasından indirilebilir. Sürüm adayı (release candidate) beta aşamasını geçmiş ve final öncesi yayınlanan sürüm olduğundan internet explorer için hataların oldukça giderildiğini düşünebiliriz.

Internet Explorer 9 (RC) sürüm adayı daha önce açıklanan beta versiyonlara göre yeni güvenlik güncellemelerinin yanısıra “İzlenme Koruması” (tracking protection) özelliği ile birlikte geliyor. Internet Explorer 9 (RC) sürüm adayı hakkında daha detaylı bilgi almak ve özelliklerini keşfetmek için Microsoft’un “İnternet Explorer 9’u Keşfedin” sayfasına bakabilirsiniz.

Eğer daha önce bilgisayarınızda internet explorer 9 beta yüklüyse üzerine ie9 (RC) kurulumunu yapabilirsiniz. Windows XP ile çalışmayan internet explorer 9 için hem 32 bit hem de 64 bit seçenekleri mevcut. Eğer internet explorer kullanıyorsanız bu sürüme geçmeniz tavsiye ediliyor.

internet explorer 9

Internet Explorer 9 İndirme Sayfası : Internet Explorer Yüklemeleri

comments powered by Disqus