iOS için Adobe Photoshop Express 2.1 Duyuruldu

Mobil
iOS için Adobe Photoshop Express 2.1 Duyuruldu

Adobe, kullanıcıların kolay bir şekilde fotoğraf ve videoları düzenlemek için kullandıkları mobil bir uygulama olan Photoshop Express’in iOS işletim sistemi için güncellemesini duyurdu. Adobe tarafından iOS işletim sistemi{.broken_link} üzerinde kullanılabilen yeni Adobe Photoshop Express v2.1 ile şimdi hata düzeltmeleri Adobe ile paylaşılabiliyor olacak. Uygulama için satın almanın entegre olduğu yeni yapısıyla Adobe Photoshop Express eposta geliştirmeleri yanısıra Flickr ile kolay paylaşım imkanı da sunuyor.

Adobe Photoshop Express mobil yazılımı iPhone, iPad ve iPod gibi mobil cihazınızdan hızlı bir şekilde fotoğrafları düzenlemek ve paylaşmak için basit hareketleri kullanmanıza olanak tanır. Cihazınızın değerli depolama alanını israf etmeden fotoğraf ve video kütüphanesine keyifle ulaşmanızı sağlar.

Online fotoğraf paylaşımı ve düzenlemesine olanak sağlayan Photoshop Express ile çevrimiçi fotoğraf ve video yükleyip Photoshop.com üzerinde 2GB ile sınırla hesap oluşturarak depolama imkanına sahipsiniz.

Adobe Photoshop Express Yeni Özellikler

  • E-posta geliştirmeleri
  • Hata düzeltmeleri
  • Flickr ile fotoğraf paylaşma – Flickr hesabınıza tam boyutlu fotoğraf yükleyin.
  • Adobe Border Pack iPad 1 ve 2, ikinci nesil iPod Touch ve iPhone 3G sonrası için kullanılabilir.

App Store Adobe Photoshop Express İndir

comments powered by Disqus