iPad 2 için Adobe Photoshop Touch Duyuruldu

Mobil
iPad 2 için Adobe Photoshop Touch Duyuruldu

iPad 2 için Adobe Photoshop Touch uygulaması duyuruldu. Barselona’da düzenlenen Mobil Dünya Kongresi kapsamında Adobe tarafından duyurulan Adobe Photoshop Touch iPad 2{.broken_link} uygulaması 27 Şubat 2012 tarihinden itibaren App Store üzerindeki yerini almış oldu.

Birinci nesil iPad için Adobe Photoshop uygulamasından ayrı olarak sadece iOS 5 işletim sistemi{.broken_link} ve buna bağlı olarak sadece iPad 2 için sunulan Adobe Photoshop Touch uygulaması iPad 2 kullanıcılarına birçok kolaylığı beraberinde getiriyor.

Adobe Photoshop Touch uygulaması iPad 2 tablet için tasarlanmış bir uygulama olmakla beraber çekirdek Adobe Photoshop özellikleri ile görüntüleri istediğiniz gibi dönüştürün. Ya da arzu ederseniz görüntüleri birleştirin, profesyonel efektler uygulayın, Facebook ve Google görseller ile kurulan entagrasyon sayesinde uygulamadan ayrılmadan Facebook üzerinden düzenlediğiniz fotoğrafları paylaşın ya da Google Görseller üzerinde direkt olarak aratın.

iPad 2 için Adobe Photoshop Touch Özellikleri

  • Tablet için tasarlanmış popüler Photoshop özellikleriyle katmanlar, seçim araçları, ayarlar ve filtreleri görüntüler oluşturmak için kullanın.
  • iPad 2 kamerasını kullanarak benzersiz kamera dolgu özelliği olan bir katman üzerinde bir alanı doldurun.
  • Karalama Seçim aracı ile karalama ile ayıklamak için görüntünün bir bölümünü seçin. Kenar filtrele ile saç gibi zor sayılan görüntü elemanlarını kolaylıkla parmak ucunuzu kullanarak yakalayın.
  • Entegre Google Görsel Arama ile görüntüleri arayın ve elde edin.
  • Görüntüleri Facebook üzerinde paylaşın ve yorumları direkt olarak uygulama içinde görün.
  • Photoshop Touch projelerinin kablosuz baskısı için AirPrint kullanın.
  • Maksimum görüntü çözünürlüğü: 1600 x 1600 piksel olarak destekleniyor.

Adobe Photoshop Touch Videosu

Yaklaşık 50MB boyutunda olan iPad 2 için Adobe Photoshop Touch uygulaması iPad 2 Wi-Fi ve iPad 2 Wi-Fi + 3G tablet pc modelleriyle uyumlu olup iOS 5.0 ve sonrası iOS işletim sistemi gereksinimine sahiptir.

iPad 2 için Adobe Photoshop Touch İndir

comments powered by Disqus