iPad 3 Çıkış Tarihi Yaklaşıyor mu?

Mobil
iPad 3 Çıkış Tarihi Yaklaşıyor mu?

iPad 3 çıkış tarihi yaklaşıyor mu? iPad serisinin iPad 2 sonrası yeni modeli olması beklenen iPad 3’ün ne zaman çıkacağı merakla bekleniyor ve her geçen gün iPad 3 ile ilgili daha fazla dedikodu duymaya başlıyoruz. iPad 3 ne zaman çıkacak sorusuna karşılık gelebilecek bir cevap yeni nesil iPad 3’ün önümüzdeki 3 ile 4 ay içerisinde piyasaya çıkacağı yönünde verilmiş gözüküyor.

iPad 3 çıkış tarihine ilişkin 3 – 4 ay içerisinde piyasaya sunulacak dedikodusu ise Apple tarafından iPad 3’ün bileşenlerini oluşturan parçaları üretmekten sorumlu olan şirketlerin parçaları tedarik etmeye başladığı haberinin ortaya atılmasından sonra ortaya çıkmış. Buna göre aslında Apple’ın her sene Mart ile Nisan döneminde yaptığı gibi yeni bir iPad çıkarmasını beklemek hiç yanlış olmaz.

Apple iPad 3 07 Mart 2012′de Duyurulabilir

Eğer dedikodular doğruysa Apple tarafından duyurulması beklenen 3. nesil iPad olacak iPad 3’ün önümüzdeki 3 – 4 ay içerisinde yaklaşık Mart ile Nisan 2012 gibi satışına başlanması bekleniyor.

Bu dedikodulara göre 2012 yılının ilk çeyreğinde hatta Mart ayı gibi bizi yeni bir iPad bekliyor. 2012 Mart ayında çıkacak bu iPad aslında yükseltilmiş bir iPad 2 de olabilir tabi. iPad 3 hangi özelliklerle sunulacak merak ediyorsanız Beklenen iPad 3 Özellikleri yazımıza bakabilirsiniz.

comments powered by Disqus