iPad Arka Planı için Yüksek Çözünürlüklü Duvar Kağıtları [iPad Wallpapers]

Mobil
iPad Arka Planı için Yüksek Çözünürlüklü Duvar Kağıtları [iPad Wallpapers]

Yeni iPad ile beraber başta Retina{.broken_link} ekran** teknolojisi** ve yüksek çözünürlük olmak üzere insan gözünün görebileceği en parlak ve heyecan verici netlikte bir görsellik ile karşılaşmıştık. Apple’ın tablet bilgisayarı yeni iPad ile dört kat daha fazla piksel, keskin metinler ve çok daha zengin renkler sunan retina ekran teknolojisi, iPad ile olan ekran deneyiminizi tamamen yeniliyor.

Herşeyin inanılmaz derecede gerçekçi gözüktüğü bir ekran teknolojisi olan Retina Display, mükemmel detayları ekranda kolayca yakalamanızı sağlıyor. Apple yeni iPad{.broken_link} içerisine eklediği retina ekran için “bir mobil cihaz üzerinde bugüne kadar yapılmış en iyi ekran” yorumunu yapıyor.

Yeni iPad’in retina ekran özelliğinden faydalanarak geliştirilmiş uygulamaların{.broken_link} yanısıra iPad retina ekran için yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları arasından kullanabileceğiniz hd çözünürlükte ipad wallpaperlar mevcut. iPad tablet bilgisayarın masaüstünü renklendirmek ve retina ekranın keyfini masaüstü duvar kağıdı olarak çıkarmak istiyorsanız, işte size iPad için 10 adet retina ekran uyumlu, yüksek çözünürlüklü duvar kağıtları.

iPad için 10 Adet Retina Ekran Duvar Kağıtları

1. Escape from Kolmanskopp

2. Apple

3. Fluid

4. Autumn

5. Rain

6. Singapore Skyline

7. Dawn over Crystal River, Orlando

8. Dark ‘n’ Scratchy

9. Red Hued

10. 2048 x 2048 iPad 3 retina Wallpaper

comments powered by Disqus