iPhone 4S Türkiye Bilkom Satış Fiyatı

Mobil
iPhone 4S Türkiye Bilkom Satış Fiyatı

iPhone 4S Türkiye fiyatı oluşurken genel olarak GSM şirketlerine yani Turkcell, Avea ve Vodafone’un iPhone 4S ile ilgili kampanya fiyatlarına odaklanıldı. Peki iPhone 4S’in Türkiye’de distribütor üzerinden garantili satış fiyatı ne kadar?

Bunun için uzun zamandan beri Apple’ın Türkiye’deki faaliyetlerini sürdüren Bilkom’a bakmakta fayda var diye düşündük. Bilkom başta Mac bilgisayarlar ve iPod modelleri olmak üzere, Apple ürünlerinin Türkiye’deki her türlü pazarlama ve satış faaliyetlerini yürütmektedir. iPhone 4S Türkiye satış fiyatı için GSM firmaları dışında Bilkom’un sunduğu Apple iPhone 4S fiyatlarını aktarmakta fayda var diye düşünüyoruz.

Bilkom üzerinde yakında stokta olacak şeklinde sunulan Apple iPhone 4S, 16GB depolama, siyah ve beyaz renk tercihli modeli kdv dahil fiyat olarak 2082.43 TL olarak belirlenmiş. 32GB bir iPhone 4S düşünürseniz yani depolama alanını artırdığınızda fiyat hem siyah hem de beyaz renk için 2457.33 TL fiyata yükseliyor. En yüksek depolama alanı imkanı sağlayan 64GB iPhone 4S siyah ve beyaz tercihli model için satış fiyatı ise 2829.30 TL şeklinde gözüküyor.

comments powered by Disqus