iPhone 4S Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi [Ön Sipariş]

Mobil
iPhone 4S Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi [Ön Sipariş]

Apple tarafından 4 Ekim tarihinde duyurulan yeni iPhone modeli iPhone 4S merakla bekleniyor. iPhone 4S 14 Ekim 2011 tarihinde lansmanı sonrası Amerika’da ve 7 farklı ülkede satışa sunulmuştu. Yeni iPhone modeli olan iPhone 4S için diğer 22 ülkede 28 Ekim 2011 itibariyle satışına başlanacak. iPhone 4S’in 28 Ekim’de satışa sunulacağı ülkeler Avusturya, Belçika, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Estonya, Finlandiya, Macaristan, İrlanda, İtalya, Letonya, Liechtenstein, Litvanya, Lüksemburg, Meksika, Hollanda, Norveç, Singapur, Slovakya, Slovenya, İspanya, İsveç ve İsviçre şeklinde oluşuyor.

iPhone 4S Türkiye Satış Fiyatı ve Tarihi

iPhone 4S yakında Türkiye’de satışa sunulacak. iPhone 4S Türkiye satış tarihi ve fiyatı netlik kazanmasa bile bazı teknoloji marketlerin iPhone 4S için ülkemizde ön sipariş aldığını görebiliyoruz. Darty’nin Türkiye sitesi olan www.darty.com.tr üzerinde iPhone 4S ön siparişi alındığı haberi iPhone 4S için ipucu veriyor.

APPLE iPHONE 4S 16GB E şeklinde sunulan cihazın Darty için ön sipariş fiyatı 2999.00 TL şeklinde oldukça yüksek bir fiyat. Ayrıca sunulan iPhone 4S için yapılan açıklama iPhone 4S Türkiye satış tarihi hakkında ayrıca bir bilgi veriyor.

Bu ürün yalnızca ön siparişe açık olup, 7 Kasım 2011 haftası ürün gönderimleri yapılacaktır. Ürün stokara girdiğinde satış fiyatı 3.300 TL olacaktır!

Darty’nin iPhone 4S ilanından anladığım Kurban Bayramı haftasında Türkiye’de bir iPhone 4S çılgınlığı yaşanacak. Ve eğer yukarıdaki ön sipariş ve sonrası oluşan 3000 TL satış fiyatı bu ürün için oldukça yüksek diyebiliriz.

Buna göre iPhone 4S Türkiye satış fiyatının 3000 TL civarında ve 07 Kasım 2011 gibi satışta olacağını varsayabiliriz. iPhone 4S özellikleri{.broken_link} başlıklı yazımızda yeni iPhone modeli olan iPhone 4S hakkında özellik bilgilerini iletmiştik. Mevcut özellikler ile böyle bir fiyatın oluşması ise gerçekten hayret verici. 3000 TL fiyata bir adet samsung galaxy tab 10.1{.broken_link} ve bir adet iPad 2 alabilirsiniz :-)

Bakalım iPhone 4S fiyatı hakkında Darty dışında Turkcell,Vodafone,Teknosa gibi teknoloji market ve cep telefonu servis sağlayıcıların yaklaşımı nasıl olacak. Beraber göreceğiz.

comments powered by Disqus