iPhone için En İyi 4 Email Uygulaması

Mobil
iPhone için En İyi 4 Email Uygulaması

Günümüzde akıllı telefon ve tablet bilgisayarlar dijital hayatımıza yön verirken, özellikle hareket halindeyken işlerimizi organize etmek için tüm verilerimize ulaşmak, emailleri kontrol etmek, internette surf yapmak, akıllı telefon ve tabletler sayesinde oldukça kolay ve yararlı olmaktadır.

Tüm mobil işletim sistemlerine baktığımızda entegre bir şekilde email uygulaması geldiğini söyleyebiliriz. iPhone ve iPad için iOS işletim sistemi üzerinde gelen varsayılan email uygulamasının oldukça kullanışlı ve iyi bir arayüze sahip olduğunu söyleyebiliriz. Aynı zamanda iPhone için App Store üzerinde oldukça güzel alternatif email uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamaların iPhone ile gelen varsayılan email uygulamasından bazı durumlarda daha iyi özellikler sunduğunu söyleyebiliriz.

iPhone kullanıcıları için en iyi 4 email uygulamasını aşağıda bulabilirsiniz. App Store üzerindeki mobil uygulamalar arasından seçtiğimiz bu eposta uygulamaları POP, IMAP ve Exchange server desteği sunan ve email kullanım alışkanlığınızı değiştirmeden terchi edebileceğiniz uygulamalar arasında yer alıyor. İşte iPhone için en iyi 4 email uygulaması.

Android için en iyi 5 email uygulaması

iPhone için En İyi 4 Email Uygulaması

1. Sparrow

Sparrow bir iPhone email uygulaması olarak oldukça efektif bir eposta tecrübesi sunuyor. Sunduğu yeni özellikler arasında katmanlı mesajlar, navigasyonu kolaylaştıran panel kısmı ile başka bir email uygulaması aramanıza gerek kalmıyor. iPhone üzerindeki en popüler email uygulaması ve eposta istemcisi olan Sparrow, tam IMAP ve POP desteği sağlıyor. Böylelikle Gmail, Hotmail, Google Apps, iCloud, Yahoo, AOL, Mobile Me ve kendi ayarlayacağınız özel IMAP/POP hesabını kolaylıkla ayarlayıp kullanabiliyorsunuz.

sparrow-01sparrow-02

2. eMailGanizer Pro

eMailGanizer{.broken_link} oldukça güçlü, Outlook uyumlu bir email okuyucu olarak App Store üzerinde yerini alıyor. iPhone için eposta istemci eMailGanizer, iPhone calendar ve görev yöneticisi ile de uyumlu çalışarak görevleri yönetme ve anında bildirimlerle iPhone kullanıcıları için akıllı çözümler üretiyor. Hotmail, Exchange/Outlook ve  IMAP (Gmail, Rackspace,Yahoo, AOL, iCloud ve kendi ayarlayacağınız her türlü eposta hesabı için destek sunan iPhone uygulaması kolay bir kullanım sunuyor.

eMailGanizer-02eMailGanizer-01

3. Group Email

Group Email{.broken_link} epostaları okuyup, yönetebileceğiniz ve bunun yanısıra tek kişi veya gruplara mail göndreebileceğiniz bir iPhone uygulaması. Group Email ile belirli listelere ve çoklu kişilere, her türlü ek ekleyerek mail atabilir ve isterseniz size gelen epostalardaki ekleri Dropbox, Box, SkyDrive ve Google Drive gibi bulut depolama hesabınıza kaydedebilirsiniz. iPhone, iPad ve iPod üzerinde çalışan email uygulamasını kullanabilmek için IMAP hesabı olması gerekmektedir.

###group-email-01group-email-02

5. Gmail

Eğer sadece Google’ın ücretsiz email servisi Gmail kullanıyorsanız o zaman iPhone için App Store üzerindeki en iyi seçenek yine Google’ın kendi Gmail for iOS uygulaması olacaktır. iPhone üzerinde uzun zaman beklenen uygulama, yeni arayüzü, gerçek zamanlı bildirimleri, çoklu hesap ekleme özelliği ve arama fonksiyonu ile iPhone üzerinde tercih edebileceğiniz bir email uygulamasıdır. Gmail for iOS uygulamasıyla 5 farklı Google hesabını ekleyebiliyorsunuz.

gmail-for-ios-01gmail-for-ios-02

comments powered by Disqus