iPhone ve iPad için Mükemmel Bir Instagram Fotoğraf Uygulaması

Mobil
iPhone ve iPad için Mükemmel Bir Instagram Fotoğraf Uygulaması

Instagram oldukça başarılı olmuş bir fotoğraf paylaşım uygulamasıdır. Kendi fotoğraf filtrelerini uygulayarak önce iPhone uygulaması ile oldukça popüler olan, ardından Android platformuyla popülerliğini artıran Instagram, ardından tablet bilgisayarlar ve Windows Phone üzerinde de aktif bir şekilde kullanılmaya başlandı.

Instagram tam olarak nedir soracak olursanız fotoğraf yükleme ve paylaşım hizmeti veren Instagram, akıllı telefon kullanıcılarının çekmiş oldukları fotoğrafları, çeşitli efektler ve kendine özgü filtreler kullanarak yüklemeleri sonucu kendi sosyal ağını kurmuş oldukça popüler bir servistir.

Instagram fotoğraflarını görüntülemek için sayıca oldukça fazla uygulama olduğunu söyleyebiliriz. Fotoğraf çekme görevini de eklediğimiz zaman bunu yapabilen sadece Instagram’ın kendi uygulaması üzerinden yapılabiliyor. Bunun yanısıra Instagram fotoğraflarını indirmek ve görüntülemek için çeşitli web uygulaması da mevcuttur. Bkz. Instagram’a nasıl fotoğraf yüklerim?{.broken_link}

iPhone ve iPad üzerinde kullanabileceğiniz mükemmel bir Instagram uygulaması olan Gramatica’dan bahsedeceğiz. Gramatica iPhone ve iPad uygulaması olarak App Store üzerinde yer alan bir Instagram fotoğraf görüntüleme uygulamasıdır. iPhone ve iPad için sayısız Instagram uygulamasının aksine Gramatica, sunduğu sayısız özellikle mükemmel bir şekilde Instagram fotoğraflarını gezinmenizi ve keşfetmenizi sağlıyor. Peki Gramatica’nın özellikleri nelerdir?

gramatica-instagram-uygulama-01gramatica-instagram-uygulama-02

Gramatica Instagram uygulaması Instagram hesabınızı uygulama içerisine entegre ederek, Instagram hesabınızın zaman tünelinde görmek istemediğiniz fotoğrafları filtrelemenizi sağlıyor. Çoklu hesap desteği sayesinde Instagram’da kullandığınız hesaplar arasında geçişler yapabiliyorsunuz. Instagram üzerinde takip ettiğiniz kişiler ve fotoğraflara atadığınız etiketler için listeler oluşturup, bu özelleştirmeleri filtreleyebiliyorsunuz.

Gramatica’nın en önemli özelliği mevcut Instagram uygulamasında olmayan timeline olarak nitelendirdiğimiz Instagram fotoğraf akışını oldukça etkili bir şekilde filtreleyip istemediğiniz fotoğrafları görmemenizi sağlıyor. Tek kötü tarafı Instagram’a uygulama içerisinden fotoğraf yükleyemiyorsunuz. Arayüz olarak çok kullanışlı bir Instagram uygulaması olan Gramatica, eğer Instagram’ı seviyorsanız ve iPhone ya da iPad kullanıyorsanız mükemmel bir şekilde Instagram fotoğraflarınızı gezmenizi sağlıyor. Uygulama maalesef ücretsiz değil, fakat Instagram sevginiz için $0.99 gibi küçük bir meblağ harcayabilirseniz uygulamayı App Store üzerinden indirebiliyorsunuz.

Gramatica instagram uygulamasını indirin.

comments powered by Disqus