iPhone ve iPad ile Youtube’a Nasıl Video Yüklenir?

Mobil
iPhone ve iPad ile Youtube’a Nasıl Video Yüklenir?

Apple’ın iPhone ve iPad gibi mobil cihazları ile Youtube’a video yüklemek resmi youtube uygulaması ile yapılamamaktadır. Google’ın iPhone ve iPad için resmi Youtube uygulaması her ne kadar Youtube hesabınıza videoları yüklemenize izin vermese de, Google bir başka uygulama çıkararak Youtube’a video yükleme konusuna farklı bir çözüm getirmiş oldu.

Google’ın iPhone ve iPad için çıkardığı Youtube Capture uygulaması ile Youtube’a kolayca video yükleyebiliyorsunuz. iPad ve iPad Mini desteği ile beraber güncellenen Youtube Capture uygulaması ile bir videoyu anında Youtube üzerine paylaşabilir hale getirebiliyorsunuz.

Youtube Capture uygulaması sayesinde videolarınıza arka plan müziği ekleyebilir, otomatik renk düzeltmesi yapabilir ve Youtube üzerinde yayınlayabilirsiniz. Youtube üzerinde yayınlanan videoları uygulama içerisinden Facebook, Twitter ve Google+ sosyal paylaşım platformlarında paylaştırabiliyorsunuz.

youtube-upload-ipad

iPhone ve iPad üzerinde kullanabileceğiniz Youtube Capture uygulamasına Google hesabınızla giriş yaptıktan sonra basit bir şekilde iPhone veya iPad’in kamerasıyla çektiğiniz bir videoyu Youtube üzerine yüklemeniz kolay bir hale geliyor.

iPhone, iPod touch, iPad ve iPad mini için kullanılabilen uygulamayı App Store üzerinden indirebilirsiniz.

YouTube Capture uygulamasını indirin.

comments powered by Disqus