Kore Basınından Samsung Galaxy S4 Haberleri

Mobil
Kore Basınından Samsung Galaxy S4 Haberleri

İlerleyen haftalarda Samsung tarafından bir etkinlik yapılması ve bu etkinlik kapsamında yeni en üst seri akıllı telefon modeli olan Samsung Galaxy S4 tanıtılacağı uzun süredir bekleniyor. Henüz isminin bile Galaxy S4 olması tahmin edilen yeni akıllı telefon hakkında Kore basını da konuşmaya başladı. Kore’li teknoloji dünyasıyla yakından ilişkili DDaily gazetesi Samsung’un yeni akıllı telefonu hakkında daha fazla bilgiye sahip olduğunu iddia ediyor. DDaily’nin haberine göre Samsung Galaxy S4 için parça üretimini hızlandırmış.

Haberde verilen detaylar arasında en çok dikkat enlerden birisi Samsung Galaxy S4 dizaynının geçen yılın en popüler android telefonu olan Galaxy S3 ile benzerlik taşıyacağı oldu. Galaxy S3 ile yakalanan organik doku ve görünüş yeni akıllı telefonda da kendini gösterecek. Üç tuşlu sistemin Samsung tarafından değiştirilmeye çalıştığı fakat en son yine aynı home, back ve menu tuşlarından oluşan sistemin kullanılacağı belirtilmiş.

samsung-galaxy-s4-iv galaxy

Bunun yanı sıra bir Galaxy Note alametifarikası olan S-Pen desteğinin Galaxy S4’te olmayacağını belirten gazete haberinde “dokunmadan çalışan komutların” telefonda bulunacağını belirtiyor. Şu an için bir detay belirtilmese de Sony Xperia Sola parmaklarınızı ekrandan belirli bir mesafedeyken takip edebilen teknolojiye sahip. Bunun bir benzeri olabilir. Samsung Galaxy S4 Ekran özelliklerine gelince ortada dolaşan birçok farklı fikir arasından gazete 4.99 inç 1080p SuperAMOLED teknolojisinin gelmesini bekliyor. Galaxy S4 çıkış tarihi olarak DDaily Mart ayının ortalarını belirtmiş.

comments powered by Disqus