Kullanışlı Bir Android Not Alma Uygulaması GNotes

Mobil
Kullanışlı Bir Android Not Alma Uygulaması GNotes

Mobil uygulamalar arasında sayıca oldukça fazla olan not alma uygulamaları sundukları çeşitli özelliklerle öne çıkmaktadır. En popüler not alma uygulamasından tutun da en basit not alma uygulamasına kadar herkes için uygun olan ve kullanışlı mobil uygulama mutlaka mevcuttur.

Google Play üzerinden akıllı telefonlara indirilebilen Android not alma uygulamaları, günlük yaşantımızda hayatı kolaylaştıracak şekilde kullanılmaktadır. Verimliliği artıran ve işlerimizi planlamamızda kolaylık sağlayan bu küçük uygulamalar boyutu küçük ama işlevi büyük özellikler sunmaktadır.

Android not alma uygulamalarından bir tanesi olan Gnotes, basit bir şekilde android akıllı telefonunuz ile not almanızı sağlamanın yanısıra, fotoğraf çekiyor, yapılacaklar listesi oluşturabiliyor, ses ile not almak için ses kaydı yapabiliyor, el yazısı yazabiliyor, çizim yapabiliyor.

GNotesGNotes2GNotes1

Tüm bunların yanısıra notlar arasında kolayca arama yapabilmenizi sağlayan GNotes, Gmail ve Google uygulamaları ile notlarını senkronize edebiliyor. Ayrıca tüm notlarınızı fiziksel olarak SD kart üzerine yedekleyip tekrar geri yükleyebiliyorsunuz. Hatta GNotes android not alma uygulaması ile SD kart üzerine aldığınız yedeği, bilgisayarınıza kopyalayıp, tarayıcınız ile açabiliyorsunuz.

Google Play’de Android Uygulamaları – Gnotes Sync Notes with Gmail

comments powered by Disqus