Masaüstü için Yılbaşı Duvar Kağıtları (Wallpaper)

Masaüstü

Yeni yıl yaklaşıyor ve yılbaşı hazırlıkları devam ediyor. Bir senenin daha sonuna geldiğimiz bu günlerde, Yeni bir yıla merhaba demeden önce sevdiklerinize yılbaşı kartı göndermiş olabilirsiniz. Ya da gene yeni yıl öncesi yılbaşı hazırlıkları aşamasında belirttiğimiz yılbaşı için online fotoğraf efektleri{.broken_link} yazısından faydalanıp yılbaşı fotoğrafları yaratmış olabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz masaüstünü yılbaşına hazırlamak ve yılbaşına özel duvar kağıtları ile masaüstünüzü renklendirmek isterseniz aşağıda sunacağımız sitelere göz atmanızda fayda olduğunu düşünüyoruz. Aynı yılbaşı süsleriyle bir ev hazırlığı gibi masaüstünüzü yılbaşı duvar kağıtları ile süsleyerek yeni yıl öncesi yılbaşı havasını en sık kullandığınız platformda yaratabilirsiniz.

Aşağıda yeni yıl öncesi masaüstünüz için yılbaşı duvar kağıtları sunan (christmas wallpaper) kaynaklardan bazılarını bulabilirsiniz. Bir başka deyişle bilgisayarınızın elde edebileceği en güzel yılbaşı hediyesi :)

Masaüstü için Yılbaşı Duvar Kağıtları

  • WallpaperStock – Burada her kategoride yüksek kaliteli geniş duvar kağıtları bulabilirsiniz. Sadece yılbaşı için düşünürsek yukarıdaki link ile WallpaperStock Christmas Wallpaper sayfasına ulaşıyorsunuz. Küçük resimler halinde sunulan yılbaşı duvar kağıtlarının normal ve geniş ölçekli çözünürlükte olanları gene HD kalitesinde sunuluyor.
  • Hongkiat – Hongkiat aslında bir duvar kağıdı sitesi değil. Web tasarım üzerine bir blog. Mükemmel yılbaşı duvar kağıtlarına ilişkin birçok kaynağı içeren yazılarından farklı duvar kağıdı sitelerine ulaşabiliyorsunuz. İlgili sitelerden yılbaşı duvar kağıtlarını edinebilirsiniz.
  • HD Wallpapers – İyi bir duvar kağıdı sitesi daha. Yılbaşı duvar kağıtlarına ilişkin güzel bir bölümleri var. HD kalitesinde sunulan yılbaşı duvar kağıtlarını edinmek için küçük resimlerin altındaki download linkine tıklayabilirsiniz.
  • Free Christmas Wallpapers – Adı üstünde ücretsiz yılbaşı duvar kağıtları sitesi. Christmas temalı yani sadece yılbaşı duvar kağıtları üzerine çalışmaların yer aldığı sitede, herhangi bir görselin üzerine tıkladığınızda uygun çözünürlükteki duvar kağıdı boyutlarını görebiliyorsunuz.
  • Christmas Carnivals – Yılbaşı duvar kağıtları! Eğer yukarıdaki sitelerde bulunan yılbaşı duvar kağıtlarından memnun kalmadıysanız son olarak Christmas Carnivals üzerindeki duvar kağıtlarını inceleyebilirsiniz. Farklı birçok alt başlıkla christmas içeriğindeki öğelerin duvar kağıtlarını bulabiliyorsunuz.

Yeni yılın barış dolu geçmesi dileklerimizle.

comments powered by Disqus