MessageMe Anında Mesajlaşma Uygulaması Popüler Olmaya Devam Ediyor

Mobil Sosyal
MessageMe Anında Mesajlaşma Uygulaması Popüler Olmaya Devam Ediyor

Ücretsiz anında mesajlaşma uygulaması MessageMe popülerliğini sürdürmeye devam ediyor. Mobil mesajlaşma uygulaması MessageMe, kısa bir süre önce Android için Google Play ve iOS için App Store üzerinde indirilmeye sunulduktan sonra mobil platformların bir numaralı ücretsiz uygulaması konumuna erişti.

Mobil uygulamalar arasında şüphesiz en sevilen ve yaygın kullanılanlardan bir tanesi olan anında mesajlaşma hizmeti sağlayan WhatsApp uygulamasının rakibi konumundaki MessageMe{.broken_link}, mobil platformlarda duyurulduktan kısa bir süre sonra popüler bir uygulama olmaya başladı. Mesajlaşma hizmetini internet üzerinden sağlayan WhatsApp uygulaması gibi ücretsiz bir şekilde çalışan ve aynı epostalarınızı kontrol ederken ya da internette gezinirken kullandığınız internet hizmetini kullanan MessageMe uygulaması bir kere daha mobil platformlardaki anında mesajlaşma konusundaki talebi ve potansiyeli artarak devam eden indirme rakamlarıyla gözler önüne sermiş oldu.

iOS kullanıcılarına özel müzik paylaşma özelliği bulunan uygulamanın WhatsApp’a göre ilk artısı tablet bilgisayarlar için de kullanılabilir olması gözüküyor. Bildiğiniz üzere WhatsApp sadece akıllı telefonlarda çalışan bir uygulama. Alternatif mobil mesajlaşma uygulaması MessageMe’ye Facebook veya Email ile bağlanabiliyorsunuz.

MessageMe Anında Mesajlaşma Uygulaması Nedir?

MessegeMe mesajlaşmak için en hızlı ve en eğlenceli yoldur. Ücretli mesajları unutun ve birebir yapılan mesajları arkadaşlarınızla ve ailenizle dünya çapında yapın, hem de ücretsiz. Bütün bu önemli kişilerle olan iletişiminiz için her şey bu uygulamada birleştirildi, böylelikle hiç zaman harcamadan YouToube videolarını, iTunes şarkılarını, ses kayıtlarını ve daha fazlasını paylaşabilirsiniz. Ek olarak, yaratıcı düşüncelerinizi çizim yaparakta ifade edebilirsiniz. ayrıca grup chat içinde müzik, youtube, doodle & çizimleri seçeneklerinide barındırmaktadır. Onlara “mesajlaş benle” diyin.

message-me-mesajlaşma-uygulama

MessageMe Mesajlaşma Uygulaması Özellikleri

  • Limitsiz ve ücretsiz olarak mesajlaşma hakkı. Wifi, 3G, EDGE veya LTD kullanılabilir.
  • Hiç bir ücret olmadan bütün dünyayla mesajlaşabilirsiniz.
  • Temas eklemekte çok kolay. Facebook veya BBM’deki gibi PIN kullanın.
  • Grup mesaj özelliğiyle bütün arkadaşlarınızla temasta kalın.
  • Facebooktan, Instagramdan fotoğraflarınızı paylaşın. Ayrıca videolarınızıda paylaşabilirsiniz.
  • YouTube videolarını ve müzikleri direkt olarak paylaşabilirsiniz.
  • Yerinizi paylaşın. Arkadaşlarınıza ve ailenize nerede olduğunuzu gösterin.
  • Bas konuş ve walkie-talkie konuşma özelliklerini kullanın.
  • Bir çok şekil çizin ve bunlara yüzlerce emoji ve sticker ekleme şansı bulun.

Android için indirin , iOS için indirin

comments powered by Disqus