Nexus 4 Beyaz Renk Seçeneği Mi Geliyor?

Mobil
Nexus 4 Beyaz Renk Seçeneği Mi Geliyor?

Bugün Nexus 4 ve saf Android severler için güzel haberlerle dolu. Öncelikle Nexus 4 bugün Google Play store üzerinde tekrar “stokta” olarak işaretlendi. Daha önce Nexus 4 üretimi duracak diye düşüneceğimiz kadar uzun süre bu akıllı telefon temin edilememişti.

Bu stok sorunu esnasında acaba Nexus 4 yerine yeni bir model mi karşımıza çıkacak diye düşünmüştük. Böyle düşünenleri kısmen doğrulayan bir fotoğraf bugün interneti ve mobil cihaz dünyasını sarstı. Beyaz bir Nexus 4 kapağı fotoğrafı akıllardaki soru işaretlerinin giderilmesine yetti de arttı bile. Telefonun tamamı fotoğrafta görünmese de Nexus yazısı ve şekliyle Nexus 4 olduğu bariz bir şekilde belli.

beyaz-nexus-4

phoneArena tarafından sızdırılan fotoğrafın kaynağı belirsiz. EXIF datasının verdiği bilgiye göre fotoğraf LG Optimus G akıllı telefon ile çekilmiş. Fotoğraf uzmanlarının dediğine göre de fotoğraf Photoshop veya başka bir fotoğraf düzenleme yazılımı ile kurcalanmamış. Tüm bunlar bir araya gelince yakın zamanda Beyaz Nexus 4 ile karşılaşmamız işten bile değil.

comments powered by Disqus