Nikon Coolpix A ile Çekilmiş Örnek Fotoğraflar ve Tanıtım Videoları

Fotoğraf
Nikon Coolpix A ile Çekilmiş Örnek Fotoğraflar ve Tanıtım Videoları

Nikon’un yeni Coolpix amiral gemisi ve performans serisi Coolpix modelleriyle giriş seviyesi dijital SLR fotoğraf makineleri{.broken_link} arasında bir noktada konumlanan Nikon Coolpix A, 16.2 megapiksel CMOS sensöre sahip olup, görüntü işlemci olarak EXPEED 2 kullanıyor. Nikon Coolpix A dijital kompakt fotoğraf makinesi dahili olarak kullanılan optik low-pass filtresi kaldırılmış olarak geliyor.

Nikon Coolpix A kompakt makinenin 3-inç 921 noktalı parlama yapmayan TFT LCD ekranı, LCD ekrana bakmak istemeyenler için opsiyonel olarak kullanılabilen optik vizörü (DF-CP1) bulunuyor. 4fps sürekli çekim hızı, 14 bit sıkıştırılmamış RAW{.broken_link} formatında çekim sunan Nikon Coolpix A, video kayıt imkanı olarak  30p hızında Full HD 1920×1080  çözünürlük sunuyor.

Nikon Coolpix A dijital kompakt fotoğraf makinesi siyah ve gümüş renk seçenekleriyle 21 Mart tarihinden itibaren satışa sunulacak. Amerika satış fiyatı ise $1,099.95 olarak belirlenmiş.

Nikon, APS-C boyutlarında bir sensöre sahip Nikon Coolpix A isimli üst seviye dijital kompakt fotoğraf makinesini duyurduktan sonra bu yeni segmentte yer alan kamera için Nikon Fransa’nın sunduğu örnek fotoğraflar ve çeşitli fotoğraf inceleme sitelerinin tanıtım videolarını toparlamaya çalıştık. Aşağıda yeni Nikon Coolpix A ile çekilmiş örnek fotoğrafları ve tanıtım videolarını bulabilirsiniz.

Nikon-COOLPIX-A-i-am

Nikon Coolpix A ile Çekilmiş Örnek Fotoğraflar

Nikon Coolpix A  Tanıtım Videoları

comments powered by Disqus