Olympus PEN E-P5 Aynasız Fotoğraf Makinesi Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Fotoğraf
Olympus PEN E-P5 Aynasız Fotoğraf Makinesi Özellikleri, Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Olympus resmi olarak PEN E-P5 aynasız fotoğraf makinesi modelini duyurdu. Olympus PEN E-P5 özellikleri ve fiyatı hakkında bilgi vermeden önce Olympus PEN E-P5 dijital fotoğraf makinesinin dünyanın ilk 1/8000 saniye mekanik enstantane hızına sahip kompakt modeli ünvanına şimdiden sahip olduğunu belirtmiş olalım.

Olympus’un özellikle retro tasarımı ile göz dolduran PEN serisi yeni fotoğraf makinesi Olympus PEN E-P5 üst seviye kompakt bir makine ve değiştirilebilir lensli aynasız model olarak ürün segmentine dahil oluyor. Olympus PEN E-P5 ile micro four thirds sisteminde yer alan 4/3 lensleri kullanabiliyorsunuz.

Premium kompakt model Olympus PEN E-P5 micro four thirds fotoğraf makinesi özellikleri açısından 16 megapiksel Live MOS sensor ve bunu destekleyen TruePic VI görüntü işlemcisi ile geliyor. Saniyede 9 fps hızında yine bir kompakt kameraya göre yüksek sürekli çekim hızına sahip PEN E-P5, 3-inç dönebilir LCD ekran ve 5 eksenli görüntü sabitleme teknolojisine sahip.

Buna ek olarak doğal olarak ISO 200 – 25600 aralığı sunan Olympus PEN E-P5 fotoğraf makinesi MOV veya AVI formatında videoları Full HD olarak 1080P kaydetmenize olanak sağlıyor.

##Olympus-PEN-E-P5-camera

Dahili Wi-Fi özelliği ile akıllı telefonlarla fotoğraf paylaşımını kolaylaştıran Olympus PEN E-P5 aynasız fotoğraf makinesi RAW formatında fotoğraf çekebiliyor.

Olympus PEN E-P5 Aynasız Fotoğraf Makinesi Fiyatı

Olympus PEN E-P5 aynasız fotoğraf makinesi siyah, gümüş ve beyaz olmak üzere dört farklı renk seçeneğiyle son kullanıcıyla buluşuyor.  PEN E-P5’in satış fiyatı ise sadece gövde olarak $999.99 olarak belirlenmiş. Eğer yeni Olympus PEN E-P5 ile harici olarak duyurulan VF4 elektronik vizör ve M.ZUIKO 17mm f/1.8 prime lens ile alınmak istenirse fiyat $1500 civarında bir rakama yükseliyor.

Olympus PEN E-P5 Fotoğraf Makinesi Özellikleri

 • 16.1MP Live MOS sensor
 • TruePic VI görüntü işlemci
 • 3.0-inç dönebilir LCD ekran
 • Full HD 1080p video kaydı, MOV & AVI dosya formatı
 • Dahili Wi-Fi bağlantısı
 • 5 eksenli görüntü sabitleme ve otomatik IS
 • Fast AF with touch focus & touch shutter
 • 9 FPS sürekli çekim hızı
 • 1/8000s maks enstantane hızı
 • Kablosuz özellikli dahili flaş
 • Opsiyonel VF-4 elektronik vizör

Olympus PEN E-P5 Tanıtım Videosu

Olympus PEN E-P5** Ürün Görselleri**

Olympus PEN-E-P5 camera-black Olympus PEN-E-P5 camera-white Olympus PEN-E-P5 camera-silver Olympus PEN-E-P5 camera_back

Olympus PEN E-P5** ile Çekilmiş Örnek Fotoğraflar**

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA **Source:**
comments powered by Disqus