Online Fotoğraf Eskitme – Your Old Pic

Fotoğraf

Fotoğraf eskitme nedir? Fotoğraf eskitme bir fotoğrafın yeni olan görüntüsünün eski tarzda bir fotoğraf görüntüsüne kavuşturmak için yapılan işlemdir. Fotoğraf eskitme işleminde buruşuk bir kağıt ya da eski havası verebilecek bir arkaplan düşünülebilir. Fotoğraf eskitme efekti olarak genelde sephia efekti kullanılır.

Yeni bir fotoğrafa eski bir görüntü vermek için photoshop üzerinde fotoğraf eskitme işlemi yapılabilir. Bunun dışında online fotoğraf düzenleme sitelerinden bir tanesi kabul edebileceğimiz Your Old Pic basit bir şekilde online fotoğraf eskitme işlemi yapabilen bir fotoğraf efekt sitesi olarak karşımıza çıkıyor.

Your Old Pic ile Online Fotoğraf Eskitme

  1. Eski fotoğraf efekti vereceğimiz fotoğrafı belirleriz ve Your Old Pic sitesini açarız.
  2. Your Old Pic sitesinde “choose file” butonuna tıklayarak bilgisayarımızda belirlediğimiz fotoğrafı işaret ederiz.
  3. Seçtiğimiz fotoğrafı “upload” seçeneği ile karşı tarafa yükleriz. Bu aşamada Your Old Pic fotoğrafı eski hale getirmek için fotoğraf düzenlemesini otomatik yapmaktadır.
  4. Yeni olarak ilettiğimiz fotoğraf eskimiş olarak Your Old Pic tarafından aşağı kısımda karşımıza çıkar. Eskimiş fotoğrafı bilgisayarınıza kaydedebilir ya da sosyal ağlarda paylaşabilirsiniz.

En iyi 5 Fotoğraf Efekt Sitesi{.broken_link} arasında pek sayamayacağımız Your Old Pic, basit bir şekilde fotoğraf eskitme işlemi yapmaktadır.
Online fotoğraf eskitme için kullanılabilen Your Old Pic, sadece yeni bir fotoğrafınızı eski hale getirmek konusunda yardımcı olmaktadır. Arzu ederseniz hazırladığınız eski fotoğraflarınıza çerçeveler{.broken_link} ekleyebilirsiniz.

comments powered by Disqus