Online Hesap Makinesi ve Para Birimi Dönüştürücü

Teknoloji

Online hesap makinesi ve para birimi dönüştürücü olan Curculator, sizi zamandan kurtarmak için dizayn edilmiş ve web üzerinden çalışan basit bir araç. Rahat bir kullanım sağlayan online hesap makinesi ve para birimi dönüştürücü Curculator, sol tarafta hesap makinesi görevini sunarken, sağ tarafta ülke para birimlerini dönüştürmek için bir bölüm ile karşımıza çıkıyor.

Para işiyle belirli bir yoğunlukta uğraşan esnaf, kuyumcu vs.. gibi iş kesimlerinin elinin altında devamlı olması gereken bir unsur olarak para birimi dönüştürücü önem arz etmektedir. Curculator bunu düşünerek hem hesaplama işlemlerinin yapılabileceği online hesap makinesini hem de para birimi dönüştürme işlemleri için para birimi dönüştürücüyü yanyana koymuş.

Para birimi dönüştürme işlemlerinde sıkça kullanılan Türk Lirası ile Dolar ve Euro, Euro ile USD arası birim çevirme işlemleri güvenilir kaynaklara bağlı olarak gerçekleştiriliyor. Elbette her zaman her yerde alacağınız oranlar yerel bankanıza göre değişiklik göstereceğinden, Curculator ile para birimi dönüştürme işlemlerinde yaklaşık sonuçları elde edebiliyorsunuz.

Hesap makinesi bölümü kullanışlılık açısından oldukça iyi gözüküyor. Klavyenizin tuşlarını kullanarak müdahale edebiliyorsunuz. Böylelikle yoğun hesaplamalarda farenizle tıklamanıza gerek kalmadan, klavyenin numeric kısmından hesaplama işlemleri yapılabiliyor.

comments powered by Disqus