Online PDF Okuyucu AvidPDF

Google

Online döküman görüntüleme ve düzenleme konusunda google dökümanlar servisinin yanısıra belirli dosya formatları için bu hizmeti sağlayan servisler internet üzerinde bulunabiliyor. Sadece PDF formatında bir döküman için hızlı bir şekilde göz atmak ve görüntülemek ihtiyacı duyarsanız AvidPDF bu işi hızlı ve kolay bir şekilde online yapabilmenizi sağlıyor.

Bilgisayarınızda pdf okuyucu programı olarak acrobat reader gibi bir yazılımın kurulu olmadığını varsayarsak, internet geziniminiz esnasında bir url adresi şeklinde ya da bilgisayarınıza indirdiğiniz bir pdf dökümanını görüntülemek isterseniz bunu online bir şekilde AvidPDF ile yapabiliyorsunuz.

PDF dökümanını görüntülemek için sizden URL adresini ya da pdf dosyasının bilgisayarınızda bulunan yerini isteyen AvidPDF, hızlı bir şekilde PDF dökümanları görüntülemenizi sağlıyor. İnternet ortamında pdf dosya formatı ile çok fazla temas halindeyseniz, AvidPDF servisinin bir de firefox araç çubuğu bulunuyor.

AvidPDF ile pdf dökümanları görüntüleyebilirsiniz. Aynı zamanda pdf dosyalarını arayabilme özelliği sağlayan bir de arama kutusu mevcut. Basit arayüzü ile online pdf okuyucu AvidPDF, hızlı bir şekilde pdf dosyalarını açmanızı sağlıyor.

comments powered by Disqus