PDF Kitapları Arama Motoru : Search PDF

Google

PDF Arama Motoru olarak geçen Search PDF, ücretsiz ekitaplara (ebook) ulaşabilmenizi sağlayan genişletilmiş Google desteği ile size pdf formatında arama sonuçları sunan bir servistir. PDF arama motoru Search PDF ile herhangi bir kitabın ismini arama kriteri olarak girip, pdf formatındaki ekitaplara ulaşabiliyorsunuz.

Sadece PDF dosya formatı araması yapabilen Search PDF ücretsiz pdf arama motoru üzerinden yaptığınız ekitap arama sonuçlarını oldukça sade ve reklam olmadan getiriyor. PDF arama sonuçlarını iPaper ile görüntüleyebiliyorsunuz. Böylelikle pdf dosyasını indirmenize gerek kalmadan Search PDF üzerinden okuyabiliyorsunuz.

Search PDF basit ve sade arayüzü ve getirdiği pdf arama sonuçlarına eklediği kısa açıklama ve gömülü görüntüleme şekliyle, PDF Arama Motoru olarak bahsettiğimiz PDF Search Engine{.broken_link}‘den bir adım öne çıkıyor.

225 milyon ücretsiz pdf dosyasına ulaşabileceğinizi söyleyen Search PDF’in arama eklentisini tarayıcınıza ekleyip, pdf aramalarınızı internet tarayıcınız üzerinden yapabiliyorsunuz. Search PDF arama eklentisini bulmakta zorluk çekerseniz, herhangi bir arama yaptıktan sonra sağ üst köşeye bakabilirsiniz. Dediğim gibi Search PDF oldukça sade hazırlanmış bir arayüze sahip.

comments powered by Disqus