Pentax K-3 24MP Full Frame DSLR Fotoğraf Makinesi 27 Mart’ta Duyurulabilir

Fotoğraf
Pentax K-3 24MP Full Frame DSLR Fotoğraf Makinesi 27 Mart’ta Duyurulabilir

Pentax fotoğraf makinesi modellerine yeni bir tanesini bu hafta ekleyebilir. Pentax tarafından beklenen ve dedikodusu internette sosyal paylaşım platformlarında geçmeye başlayan K-3 isimli DSLR fotoğraf makinesinin duyurusu yakın zamanda gelebilir. Pentax K-3 DSLR fotoğraf makinesinin 27 Mart tarihinde beklenen duyurusunu oluşturan haber ise bu sefer Google+ tarafından geldi.

Mike Svitek isimli fotoğrafçı Google+ hesabında, “Pentax K3 modelini test ediyorum” şeklinde bir yazı ve örnek fotoğraflar paylaşınca Pentax’tan beklenen duyuru öncesinde sosyal paylaşım platformlarına düşmüş oldu. Pentax K-3 DSLR fotoğraf makinesi 24 megapiksel çözünürlüklü sensör ile beklenirken, yeni kameranın full frame (tam kare) olmasına kesin gözüyle bakılıyor.

Mike Svitek’in Google+ yayınında ISO 25600 testlerinin yapıldığı ve ISO 102400’e kadar çıkıldığı belirtilen Pentax K-3 DSLR fotoğraf makinesi hakkında üzerinde çalışma olduğu daha önce Pentax tarafından da doğrulanmıştı. Çıkış tarihi resmi olarak Pentax tarafından doğrulanmayan Pentax K-3 DSLR fotoğraf makinesinin ortaya çıkan dedikodusu doğruysa iki gün sonra 27 Mart tarihinde özelliklerini paylaşıyor olacağız.

Pentax-k3-dslr-fotograf-makinesi

via Pentax K-3 24MP Full Frame DSLR Camera Announcement on March 27th?

comments powered by Disqus