Photo505 ile Fotoğraflarınıza Dijital Efektler

Sosyal

Fotoğraflarınıza dijital efektler ekleyebileceğiniz siteleri tanıtmaya devam ediyoruz. Photo505 fotoğraflarınıza kolayca dijital efektler uygulayabileceğiniz bir başka site olarak karşımıza çıkıyor.

Aynı Photofunia ve FunPhotoBox üzerinde olduğu gibi Photo505 içerisinde sizi hazır şablonlar karşılıyor. Çalışma mantığı photofunia ve funphotobox ile aynı olan Photo505 üzerinde hazır şablonlardan birini seçiyorsunuz. Gene yüzünüz önden gözükecek şekilde çekilmiş olan fotoğrafınızı yüklüyorsunuz. Ve ardından seçtiğiniz efekte göre yeni fotoğrafınız hazırlanıyor. Bu fotoğrafı isterseniz bilgisayarınıza kaydedebiliyorsunuz. Ya da arzu ederseniz sosyal platformlarda paylaşabiliyorsunuz.

Photofunia , Funphotobox ve Photo505 için bir kıyaslama yapacak olursak dosya boyutu konusunda yapabiliriz. Fotoğraflara efekt verme konusunda bu üç sitede hazır şablonlar üzerinden kolay bir şekilde dijital fotoğraf efekti oluşturabileceğiniz siteler. Ancak dosya boyutu değişkenlik gösterebiliyor. Funphotobox 4mb dosya boyutu ile en yüksek değere ulaşırken, Photofunia 2mb ve konumuz olan Photo505 1mb dosya boyutunu destekliyor. Bu sitelerin hepsi dosya formatı olarak jpg, gif ve png formatlarını destekliyorlar.

Photo505 hazır şablonlar üzerinden farklı fotoğraf efektleriyle fotoğraflarınıza eğlenceli sonuçlar oluşturmanızı sağlıyor.

comments powered by Disqus