PhotoFunia ile Eğlenceli Fotoğraflar Artık Türkçe

Sosyal

PhotoFunia yüz tanıma teknolojisini kullanarak fotoğraflarınıza efektler katabileceğiniz eğlenceli bir site. PhotoFunia üzerinde fotoğraflarınızı yükleyip, sayısı oldukça fazla olan hazır efektlerden bir tanesini seçip, kısa sürede seçtiğiniz efekte göre yeni fotoğrafınızı eğlenceli bir hale sokabiliyorsunuz.

PhotoFunia artık Türkçe olarak hizmet verebiliyor. PhotoFunia hakkında kısmında ülkelere göre çevrilen dilleri gördükten sonra kendileriyle yaptığım yazışmalar sonucu photofunia menülerinde ve uyarılarında çıkan mesajları Türkçe’ye çevirdim. Çok kısa bir zaman içerisinde Alexey, PhotoFunia üzerinde gerekli düzenlemeleri yapıp geri dönüş yaptı. Bugünden itibaren Türkçe dili site navigasyonu içerisine eklendi. Photofunia.com adresine girdikten sonra en alt kısımdan dili Türkçe’ye çevirebilir ya da direkt olarak tr.photofunia.com adresini kullanabilirsiniz.

[ad code=1]
PhotoFunia ile tanıştıktan sonra “PhotoFunia ile Resimlerinize Fark Katın{.broken_link}” başlıklı bir yazı yazmıştım. PhotoFunia ile neler yapılabileceğine ve özelliklerine buradan bakabilirsiniz.

Eğer çeviri ile ilgili gözünüze çarpan eksiklikler ya da yanlışlıklar olursa yorumlarınızda belirtebilir ya da iletişim kısmından bana ulaşabilirsiniz.

comments powered by Disqus