Rapidshare Dosya İndirme Programı : Rapidshare Downloader

Sosyal Teknoloji

Dosya yükleme siteleri arasında en popüler olanı kuşkusuz Rapidshare. Rapidshare üzerinde bulunan dosyalara ulaşmak için dosya arama motorları,  rapidshare arama motoru gibi hizmetlerin yanısıra yakın zamanda tanıttığımız google chrome rapidshare arama uzantıları{.broken_link} bulunmaktadır. Rapidshare, dosya yükleme ve paylaşım siteleri arasında popüler olsa bile aynı diğer dosya yükleme siteleri gibi ücretsiz hesap erişimlerinde yani premium account sahibi değilseniz belirli bir süre sonra indirme işlemini başlatabiliyorsunuz.

Ücretsiz bir araç olan Rapidshare Downloader ile rapidshare üzerinden birden çok dosya indirme işlemi yapabiliyorsunuz. Eğer rapidshare üyeliğiniz yoksa indirmek için rapidshare downloader içine attığınız dosyalar bekleme süresini geçtikten sonra otomatik olarak program tarafından başlatılıyor.

Tek tek dosyaları indirmek üzere işleyebilen Rapidshare Downloader, bir dosya indirilmek için atılmışsa rapidshare üzerindeki bekleme süresi sonrası indirilmeye başlanıyor. Bunun için yapmanız gereken sadece rapidshare indirme linkini kopyalayıp program içerisine yapıştırmak. Ardından bir sonraki dosyayı indirmek için beklemenize gerek kalmıyor.

İndirme listenizi oluşturduysanız gerisini rapidshare downloader programı kendisi hallediyor. Windows 7 üzerinde rapidshare downloader programının çalışması için yönetici haklarıyla çalıştırılması gerektiğini hatırlatmak gerekiyor.

comments powered by Disqus