Rss Beslemelerinizi Masaüstünden Okuyun : Google Reader Gadget

Google Masaüstü

Rss beslemelerini takip etmek için çoğumuzun kullandığı en popüler online rss okuyucu olarak Google Reader’ı söyleyebiliriz. Google Reader ile rss beslemelerini, bilgisayarınıza herhangi bir şey yüklemenize gerek kalmadan istediğiniz herhangi bir bilgisayardan Google hesap bilgilerinizi girerek takip edebilirsiniz.

Şu ana kadar internet tarayıcısı ile birlikte kullandığınız Google Reader üzerindeki rss beslemelerini artık Google Reader Gadget ile masaüstünden takip edebiliyorsunuz. Google Reader Gadget ile masaüstünden rss beslemelerinizi okuyabiliyorsunuz ama konu rss olunca tüm feed içeriği görülemeyebiliyor. Bu durumda konu başlığına tıklayıp tarayıcı ile görüntülemeniz gerekiyor.

Her ne kadar sınırlı kullanıma sahip olsa da rss okuyucusu ile takip ettiğiniz rss beslemelerindeki güncellemeleri masaüstünde görmek istemeniz durumunda işe yarıyor. Linux ve Windows üzerinde kullanabileceğiniz Google Reader Gadget için öncelikle Google Desktop 5 veya üstü şeklinde Google masaüstü kurulumunu gerçekleştirmeniz gerekiyor.

Google Reader on your Google Desktop

comments powered by Disqus