Samsung Galaxy Nexus Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Mobil
Samsung Galaxy Nexus Türkiye Fiyatı ve Çıkış Tarihi

Samsung Galaxy Nexus yani Google’ın Samsung ile ortak bir şekilde geliştirdiği Nexus serisinin Android 4.0 kullanan ilk akıllı telefonu için ayrıntılı bilgiler aktarmıştık. Bu yazılarımızın arasında Galaxy Nexus ile ilgili detaylı bir inceleme yazısı olan Samsung Galaxy Nexus özellikleri ve Android 4.0 ICS yanı sıra mevcut galaxy nexus özellikleriyle iPhone 4S özelliklerini karşılaştırdığımız iPhone 4S vs Galaxy Nexus karşılaştırması yazısını bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy Nexus akıllı telefonun Türkiye’de satışına ilişkin bazı gelişmeler olduğu haberlerini görebiliyoruz. Buna göre yakın bir zamanda hatta 2012 başında Ocak ayı gibi Samsung Galaxy Nexus telefonun Türkiye’de satışına başlanması ihtimali bulunuyor. Samsung Galaxy Nexus fiyatı ise mevcut özelliklerine göre 1500 TL civarında ya da üzerinde bir fiyatla ülkemizde son kullanıcıyla buluşacakmış.

Super Amoled ekranıyla 4.65-inç ekran genişliği sunan 1.2 Ghz hızındaki Samsung Galaxy Nexus Türkiye çıkış tarihi belirsiz gibi gözükse de 2012 başı gibi raflarda olması bekleniyor. Bir Google telefonu olarak Samsung Galaxy Nexus’un ilk Android 4.0 olacağını ve Nexus akıllı telefonların Android güncellemelerini alan ilk telefonlar olduğunu da hatırlatmakta fayda bulunuyor.

comments powered by Disqus