Samsung Galaxy Note 1 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

Mobil
Samsung Galaxy Note 1 Milyon Satış Rakamına Ulaştı

Samsung Galaxy Note 1 milyon satış rakamına ulaştı. Samsung Electronics özellikle 2011 yılında piyasaya sunduğu Android işletim sistemli akıllı telefonlar Samsung Galaxy S ve Galaxy S II ile neredeyse 30 milyondan fazla satış rakamına ulaştı ve oldukça başarılı bir yıl geçirdi. 2011 yılının son çeyreğine yetişen ve IFA 2011 Fuarı’nda duyurulan Samsung Galaxy Note, başta 5.3-inç genişliğinde sunduğu farklı ekran boyutuyla dikakti çekti. Ardından Samsung’un akıllı telefon satışlarına hem tablet pc hem de akıllı telefon olarak katkıda bulundu.

Samsung Galaxy Note{.broken_link} Dünya genelinde kısa zaman içerisinde 1 milyon satış rakamına ulaştı ve bu çift çekirdek işlemciye sahip geniş ekranlı tabletimsi akıllı telefon resmen kendi kulvarında rakipsiz bir şekilde büyümeye devam ediyor. Samsung’un Galaxy Tab serisinde 10.1, 7.7, 8.9 inç gibi sunduğu farklı tablet boyutlarından sonra Samsung Galaxy Note 5.3-inç ekran boyutuyla hem akıllı telefon hem de tablet olarak ayrı bir segment oluşturdu.

2012 yılına girdiğimiz bu günlerde Android 4.0{.broken_link} güncellemesi ile tanışacak olan Samsung Galaxy Note, Avrupa ve Asya ülkelerinden sonra Amerika kıtasındaki kullanıcılar ile buluşacak ve belki de daha yüksek satış rakamlarına ulaşacak.

comments powered by Disqus