Samsung Galaxy Note ve Ace 2 için Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Yakında Geliyor

Mobil
Samsung Galaxy Note ve Ace 2 için Android 4.1.2 Jelly Bean Güncellemesi Yakında Geliyor

Samsung’un akıllı telefon ve tablet pc modellerine yönelik Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemeleri gelmeye devam ediyor. Geçtiğimiz hafta popüler telefon Samsung Galaxy S2 için Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesini sizlere duyurmuştuk.

Samsung’un diğer telefon, tabletimsi telefon ve tablet pc’lere yönelik Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesinin de yolda olduğu ve yakında bu güncellemeyi alacak Samsung cihazları da şekillenmeye başladı.

Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi alacak cihazlar ilk etapta Samsung Galaxy Note ve Samsung Galaxy Ace 2 gibi gözüküyor. Ancak bahar döneminde Samsung’un Galaxy Tab 7.0 Plus ve Galaxy Tab 8.9 gibi tablet pc cihazlarına da Android 4.1.2 güncellemesi vereceği konuşuluyor.

Sammobile haberine göre Mart ayının sonuna kadar tüm cihazların Android 4.1.2 Jelly Bean güncellemesi alacağı belirtiliyor. Ancak cihazlara ve bulundukları konuma göre güncelleme tarihleri değişkenlik gösterebilir. 1 Mart gibi Samsung Galaxy Note için Android 4.1.2 güncellemesi gelirken, Samsung Galaxy Ace 2’nin Jelly Bean’e kavuşması belki Nisan ayını bulabilir.

murekkep_android_haber

Yine de Samsung kullanıcıları için güzel haber Kasım 2012’den beri test edilen Samsung Rom’u artık stabil hale gelmiş ve oldukça kısa bir zaman sonra belirtilen cihazlara Android 4.1.2 Jelly Bean dağıtılacak.

comments powered by Disqus