Samsung Galaxy S III Ultra İnce Tasarımla 7mm Bekleniyor

Mobil
Samsung Galaxy S III Ultra İnce Tasarımla 7mm Bekleniyor

Samsung’un Android işletim sistemi kullanan en popüler akıllı telefonu hangisi diye merak ediyorsanız, şüphesiz 2011 yılının satış şampiyonu Galaxy S serisi içersindeki Samsung Galaxy S II modelini gösterebiliriz. Samsung Galaxy S akıllı telefon serisinin yeni modeli olması beklenen Samsung Galaxy S III hakkındaki ilk bilgiler{.broken_link}, bizi oldukça güçlü bir akıllı telefonun beklediğini gösteriyor.

Samsung Galaxy SIII ekran boyutu 4.6-inç Super Amoled Plus HD şeklinde beklenirken, arka kamera için 12 megapiksel gibi bir söylenti mevcuttu. İşlemci olarak 4 çekirdekli Samsung Exynos serisinde bir işlemci kullanacak Samsung Galaxy S III’ün işlemci hızı ise 1.5GHZ ile 2.0GHZ arasında değişebilir.

Samsung Galaxy S III akıllı telefon, tüm bu güçlü özelliklerinin yanısıra yeni bir tasarıma ve şık bir yapıya sahip olacakmış. Android işletim sistemi olarak Android 4.0 Ice Cream Sandwich{.broken_link} yüklü gelecek Galaxy S III’ün ultra ince segmentine dahil olarak kalınlığının 7mm olması bekleniyor.

2011 yılında Galaxy S II serisi telefonlarda 8.49mm kalınlık ile en ince akıllı telefon ünvanını elinde bulunduran Samsung, 2012 yılında bu ünvanı yeni duyurmayı düşündüğü Samsung Galaxy S III’e taşımayı düşünüyor.

Lansmanı Nisan 2012 gibi yapılması düşünülen Samsung Galaxy S III için düşünülen kalınlık ultra ince bir yapı ile 7mm olacak gibi gözüküyor. Eğer böyle olursa Samsung, Galaxy S III ile 2012 yılında da en ince telefon ünvanını kimseye kaptırmamış olacak.

comments powered by Disqus