Samsung Galaxy S4 15 Mart’ta Tanıtılacak Mı?

Mobil
Samsung Galaxy S4 15 Mart’ta Tanıtılacak Mı?

Samsung’un yeni amiral gemisi akıllı telefonu olan Galaxy S4 çıkış tarihi için daha önce birçok tarih söylendi ve haberler yalanlandı. Şimdilik bildiğimiz Barselona’da yapılacak MWC tanıtım için kesinlikle listede bulunmuyor. Bu konuda en son dedikoduya göre Samsung Mart ayında bir etkinlik hazırlığında. 2012 yılında Galaxy S3 de Mayıs ayında Londra’da tanıtılmıştı. Tarihler karşılaştırıldığında yılın ilk çeyreğinde yapılacak bir Samsung etkinliğinde yeni Galaxy S4 çıkması beklenebilir.

Son ortaya çıkan haberler de bu yılki Samsung amiral gemisi Android telefonun 15 Mart tarihindeki bir etkinlikte tanıtılacağını söylüyor.  Hatta bu haberde söylenene göre Samsung Galaxy S4 tanıtımını Apple’ın evi olan Amerika’da tanıtabileceği söyleniyor. Haberde aynı zamanda ilk piyasa sunulacak bölgeler de belirtilmiş. Galaxy S serisinin önceki üyelerinden yola çıkarak yapılan bu öngörüler nispeten doğru sayılabilir. Sonuçta şirketlerde satış politikası gibi büyük değişiklikleri kolay kolay olmuyor.

samsung_galaxy_s4

Habere göre Galaxy S4 tanıtıldıktan sonra ilk olarak Doğu Avrupa ülkelerinde ardından Nisan ayının sonunda Asya ülkelerinde satışa sunulacak. Ardından Amerika, Avustralya ve Afrika da Mayıs-Haziran aylarında yeni Samsung Galaxy S4 ile tanışabilir.

Kaynak: PocketNow{.broken_link}

comments powered by Disqus