Samsung Galaxy S4 Almanya Satış Fiyatı Belli Oldu

Mobil
Samsung Galaxy S4 Almanya Satış Fiyatı Belli Oldu

Samsung’un yeni amiral gemisi üst seviye akıllı telefonu Samsung Galaxy S4 için satış fiyatı şekillenmeye devam ediyor. Samsung Galaxy S4 Avrupa satış fiyatı belli olmaya başlıyor başlıklı yazıda, resmi olarak duyurulan Galaxy S4 için İtalya’da €699 fiyatla satışa sunulacağı ve Mayıs ayının ortasından itibaren raflarda yerini alacağı belirtiliyor. Samsung Galaxy S4′ün satış fiyatı Avrupa’nın diğer ülkelerinde ise İtalya’dan daha uygun bir fiyatla, yaklaşık €100 aşağı bir şekilde 600 euro civarında** (€600) fiyat etiketiyle** son kullanıcıyla buluşturulacakmış şeklinde ilk haberleri aktarmıştık.

Amazon Almanya üzerinde ön sipariş ile talepte bulunulabilen Samsung Galaxy S4 LTE modeli için satış fiyatı €649 olarak listelenmiş. Samsung Galaxy S4 için LTE versiyonu anlamına gelen GT-I9505 model numarasını kullanan Amazon, Samsung Galaxy S4 satış fiyatının biraz daha şekillenmesini belirleyen 649 euro fiyatını sunmuş oluyor. Bu da Galaxy S4’ün satış fiyatının Avrupa’da 600 ile 700 euro seviyelerinde olacağının bir diğer göstergesi. Aşağıda Amazon Almanya Samsung Galaxy S4 ön siparişteki satış fiyatının görüntüsünü ve linkini bulabilirsiniz.

Samsung Galaxy S4 Smartphone (12,7 cm (4.99 Zoll) AMOLED-Touchscreen, 16 GB interner Speicher, 13 Megapixel Kamera, Android 4.2) black-mist

samsung-galaxy-s4-amazon

Samsung Galaxy S4 Nisan ayı sonunda satışa sunulacak ve Mayıs ayı ortasından itibaren ülkemizde satışına başlanacak. Samsung Galaxy S4 için toplam 155 ülkede 327 gsm operatörüyle birlikte satışının yapılması düşünülüyor. Türkiye’de ise Turkcell, Avea ve Vodafone tarafından satışı yapılacak.

Renk seçeneği olarak ilk etapta siyah ve beyaz renk seçenekleriyle sunulması düşünülen Samsung Galaxy S4 satış fiyatı bu doğrultuda ülkemizde 2000 – 2500 TL aralığında bir fiyata denk gelecektir. Yine de Samsung Galaxy S4 Türkiye satış fiyatı belli olduğunda ayrıca paylaşıyor olacağız.

comments powered by Disqus